رییس هیأت بدنسازی و پرورش اندام فارس خبر داد:

برگزاری مسابقات قوی ترین مردان پارسی در فارس

خورشید آنلاین

به گزارش خورشید آنلاین،رییس هیأت بدنسازی و پاورلیفتینگ استان فارس در رابطه با برنامه های سال 95 این هیأت عنوان کرد: هیأت بدنسازی برنامه های
سال 95 را در دو بعد آموزشی و قهرمانی طرح ریزی کرده است.
وی اظهار داشت: مسابقات قهرمانی را با مسابقات پاورلیفتینگ در خرداد ماه آغاز می کنیم،
مسابقات پرس سینه قهرمانی استان را در دو کلاس با لوازم و بدون لوازم در همین ماه برگزار می کنیم.
فرهنگ مهر تأکید کرد: مسابقات مچ اندازی را در نیمه دوم خرداد برگزار می کنیم و پس از آن آماده می شویم در مرداد ماه مسابقات فیگور را در سه رشته فیزیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ برگزار کنیم.
این فعال رشته بدنسازی ادامه داد: در شهریور ماه مسابقات پاور لیفتینگ را در سه رشته دیب، اسکوات و پرس دنبال خواهیم کرد و بهترین خبر سال 95 برای هیأت بدنسازی و مردم شیراز و فارس برگزاری مسابقات قوی ترین مردان پارسی است که تدارکات لازم با همکاری شورای شهر و شهرداری در حال انجام است و تجهیزات لازم را برای ساخت سفارش داده ایم.
فرهنگ مهر با بیان این که نباید از برنامه های آموزشی در این رشته غافل شویم از برگزاری دوره های مربیگری و داوری خبر داد و تصریح کرد: مجوز لازم را برای برگزاری دو کلاس و شش سمینار از فدراسیون پرورش اندام گرفته ایم.
کلاس اول مربوط به مربیگری پاورلیفتینگ است که برای اولین بار در استان برگزار خواهد شد.
فارس قطب پاورلیفتینگ کشور است و باید عقب افتادگی سال های گذشته در این رشته را جبران کنیم.
کلاس دوم، مربیگری درجه سه بانوان است، فارس نیاز دارد در سطح استان در حالیکه 400 باشگاه بدنسازی را تحت پوشش قرار داده در بخش مربیگری بانوان فعالیت بیشتری داشته باشد و در پایان هم، درخواست برگزاری کلاس های داوری برای ارتقای این بخش را داده ایم
رییس هیأت بدنسازی فارس ادامه داد: برنامه های فرهنگی، شامل دیدار از پیشکسوتان، باشگاه داران ورزشی و خانواده های شهدا و جانبازان پرورش اندام و پاورلیفتینگ را در دستور کار خود قرار داده ایم.
فرهنگ مهر یکی از مهم ترین اهداف هیأت متبوعش را نظارت بر باشگاه های ورزشی خواند و افزود: کمیته بازرسی هیأت بدنسازی را از 3 نفر به شش نفر افزایش داده ایم و برای اولین بار کمیته باشگاه داران را با رأی و نظر مستقیم باشگاه داران سطح شیراز انتخاب کرده ایم.
چهار محور فعالیتی برای این کمیته در نظر گرفته ایم تا خواسته های جامعه باشگاه داران پوشش داده شود. اولین خواسته تشکیل صندوق حمایت از باشگاه داران است، هدف دوم پیگیری بیمه تکمیلی باشگاه داران و بعد از آن استخدام وکیل حقوقی و پشتیبانی حقوقی از باشگاه داران است، در نهایت استخدام کارپردازی برای انجام امورات اداری باشگاه داران
چهارمین محور کنونی فعالیت این کمیته است.

شناسه خبر :966 
311 کلیک ها  چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 08:47
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا