طوفان ضربه های فنی یلان ایرانی اوکراین را زمین گیر کرد

نوروزی مقابل شیرازی ها استراحت کرد 

خورشید آنلاین
در ادامه مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی و در دیدار مهوری اسلامی ایران و اوکراین ، در وزن ۶۶ کیلوگرم در حالی که همه منتظر امید نوروزی بودند زیدوند روی تشک آمد. 
کشتی گیر ۶۶کیلو ایران کشتی خود را طوفانی شروع کرد و مقابل آرتور پولیتایف یک کشتی ایرانی را رقم زد.
این کشتی گیر در دو دقیقه ۴۹ثانیه حریف خود را با امتیاز هشت بر صفر  ضربه فنی کرد تا کار به وقت دوم هم نکشد.
در ادامه افشین بیابانگرد در کشتی سوم مقابل الکساندر لیتوینوف قرار گرفت. 
وزن ۷۱ کیلوگرم مسابقات با درخشش کشتی گیر ایران در وقت اول با نتیجه چهار بر صفر به پایان رسید.
بیابانگرد در وقت دوم هم به دنبال اداره کشتی نرفت در ثانیه ۴۴ کشتی را هشت بر صفر به اتمام رساند تا دومین ضربه فنی در کشتی سوم بدست آید.
سعید عبدولی و یوگنی پیشکوف کشتی ۷۵کیلو را در حالی شروع کردند که به نظر عبدولی بعد از نوروزی محبوب ترین چهره ایران در شیراز بود. 
عبدولی با دو بنده قرمز و پیشکوف اوکراینی با دوبنده آبی و دقیقه اول را با نتیجه دو بر صفر به نفع عبدولی به پایان رساندند. 
دقیقه دوم با کم کاری کشتی گیر اوکراینی یک اخطار و امتیاز چهار امتیاز نصیب عبدولی کرد. 
کشتی عبدولی هم به وقت دوم نرسید. انگار شیراز خیلی به فرنگی کاران خوش گذشته است و در یک دقیقه و ۵۲ ثانیه هشت بر صفر این کشتی تمام شد.
در ادامه در وزن هشتاد کیلو گرم رامین طاهری مقابل یاروچسلاو فیلچاکوف قرار گرفت.طاهری  به نظر از ناحیه چانه هم آسیب دیده بود. 
دو کشتی گیر که از نظر قدی شرایط یکسانی داشتند مبارزه پایاپایی را انجام دادند .در وقت اول اولین اخطار و خاک به نفع اوکراینی ها اعلام شد که با فرار طاهری باز هم هیچ امتیازی به اوکراینی ها نرسید .طاهری یک خاک بعد از این از حریف خود گرفت که در بار انداز فن خود را تکمیل نکرد و وقت اول صفر-صفر تمام شد.
"رامین بسه دیگه غیرتت رو نشون بده" شعار ابتدای وقت دوم تماشاگران بود. اخطار دوم هم به طاهری داده شد اما کشتی سرپا با نظر اکراینی ها ادامه پیدا کرد.  اخطار دوم به اکراین داده شد و  به دلیل تعداد اخطار ها یک امتیاز به هر دو کشتی گیر داده شد . یک بر یک مساوی مسابقه ادامه یافت ولی فشار تماشاگران کشتی سرد این وزن را گرم کرده بود. 
این مسابقه  نیز برد طاهری را  به دلیل گرفتن اخطار آخر و کسب آخرین  امتیاز مسابقه به همراه داشت.
شناسه خبر :953 
465 کلیک ها  پنج شنبه, 30 ارديبهشت 1395 ساعت 07:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا