فرزاد هنر پیشه، رییس هیأت فوتبال استان فارس:

کمترین حق ارژن صعود به لیگ برتر فوتسال است

خورشید آنلاین

رییس هیأت فوتبال استان فارس در رابطه با مسابقه حساس فوتسال ارژن در روز جمعه عنوان کرد: بازیکنان ارژن یک فصل با زحمت فراوان و تمرینات زیاد شرایط خوبی در طور فصل داشتند و باید در مسابقه آخرشان ثمره کار خود را ببیند.

فرزاد هنر پیشه افزود: در تیم ارژن، بازیکنان، سرمربی، کادر مربیان، کادر سرپرستی و مدیریت سرجای خودشان وظایف خود را به خوبی انجام دادند و کمترین حقشان صعود به لیگ برتر است.

وی که خود سرمربی و بازیکن حرفه ای فوتسال بوده ادامه داد: تیم ارژن باید تمرکز خود را حفظ کند و بازی را آسان نبیند و این نکته که تیم مقابل در جایگاه خوبی در جدول نیست را فراموش کند. بازیکنان ارژن باید شرایط و حساسیت بازی را کاملاً درک کنند. هنرپیشه درباره فواید و تأثیرات مثبت حضور یک تیم از فارس برتر فوتسال را اینگونه بیان کرد: فوتسال فارس از قدیم یکی از قطب های فوتسال ایران بوده است، به خاطر اتفاقاتی که در چند سال اخیر افتاد بازیکنان فارس به تیم های شهرهای دیگر کوچ کردند و اگر نگاهی به تیم های مختلف لیگ برتر بیندازیم می توانیم در هر تیم نشانه هایی
از فارس را مشاهده کنیم.

رییس هیأت فوتبال استان فارس تصریح کرد: هم اکنون سرمربی و مربیان تیم ملی فوتسال از استان فارس هستند و 3 ملی پوش فوتسالی هم در تیم ملی داریم که نشان از قدرت فوق العاده فوتسال فارس دارد.

اگر تیمی بتواند با حضور در لیگ برتر همه این پتانسیل را دور هم جمع کند فارس می تواند یکی از قدرت های
لیگ فوتسال ایران لقب بگیرد.

این مقام مسؤول در ادامه گفت: حضور ارژن در لیگ برتر فوتسال سرزندگی را به فوتسال فارس بر می گرداند.

فکر نمی کنم با وجد برگزاری جام جهانی کشتی بازی ارژن زیر سایه جام جهانی بیفتد چون همه حساسیت این بازی را درک می کنند و تماشاگران این تیم هم مثل همیشه ارژن را همراهی خواهند کرد.

وی یادآور شد از تماشاگران و طرفداران ارژن خواهش می کنم تا لحظه آخر دست از حمایت تیمشان برندارند و مثل همیشه که الگوی خوبی برای طرفداران تیم های دیگر شهرها بوده اند روز جمعه هم یک روز تاریخی رقم بزنند.

فرزاد هنرپیشه در پایان بار دیگر از بازیکنان ارژن خواست با قدرت کامل و اعتماد به نفس گام آخر را برداشته و لیگ برتری شوند تا اهالی فوتبال و فوتسال فارس خشنود شوند.

خبرنگار:میثم حجتی

شناسه خبر :935 
309 کلیک ها  چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 ساعت 10:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا