دبیر فدراسیون کشتی ؛

مسابقات جهانی کشتی به طور قطع در شیراز برگزار می شود

حمید بنی تمیم

خورشید آنلاین

دبیر فدراسیون کشتی گفت: ابهامات در مورد توان فارس در برگزاری مسابقات جهانی کشتی فرنگی برطرف شده و به طور قطع و در زمان مقرر مسابقات در شیراز برگزار می شود.

حمید بنی تمیم  ظهر امروز یکشنبه با حضور در شیراز و بازدید از اقدامات انجام شده مسئولین برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در شیراز تاکید کرد :  با توجه به بازدیدی که از امکانات و بخصوص سالن شهید آیت الله دستغیب داشتیم، اعلام می کنم که این مسابقات در زمان مقرر به طور قطع در شیراز برگزار می شود.

دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران پس از امضاء تفاهم نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و فدراسیون کشتی در خصوص تقسیم کار برگزاری مسابقات با اظهار خوشحالی از برگزاری این مسابقات در فارس گفت: فارس مهد تمدن و فرهنگ ایان است و در دادن امتیاز برگزاری هیچ منتی بر سر مردم نداریم.

بنی تمیم با بیان اینکه  فارس با داشتن قهرمانانی مانند امید نوروزی ، برادران گرایی و نصیری و داشتتن مربیانی همچون محمد چمیانی استحقاق میزبانی  این مسابقات را داشت، افزود: البته پیگیری های مدیر کل اداره ورزش و جوانان فارس و رئیس هیئت کشتی استان فارس در تحقق و نهایی شدن این تصمیم بسیار موثر بوده است .

وی از حضور 8 کشور صاحب نام کشتی فرنگی در این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: کشورهای آلمان، ترکیه، آذربایجان، روسیه، بلاروس، اوکراین، ایران، و ارمنستان در مسابقات جهانی لاس وگاس آمریکا به عنوان کشورهای برتر کشتی، که می توانند در مسابقات جام جهانی کشتی شیراز شرکت کنند انتخاب شدند.

بنی تمیم سهم فدراسیون و ورزش و جوانان فارس را در استفاده از فضای تبلیغاتی سالن مسابقات را 50 پنجاه عنوان کرد و افزود: در بحث هزینه نیز با استان فارس همکاری لازم را داریم.

شناسه خبر :755 
388 کلیک ها  یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 12:08
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا