قرعه سخت برای محمدی

چهار آزادکار ایران حریفان خود را شناختند

خورشید آنلاین

رقابتهای چهار وزن نخست مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام استفان سرکسیان، امروز(شنبه) در شهر واندازور ارمنستان برگزار می‌شود چهار نماینده کشورمان امروز به مصاف حریفان می‌روند که نتایج وزن‌کشی این اوزان به شرح زیر است:در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۵ کشتی گیر حضور دارند، رضا اطری در دور اول به مصاف گئورگی قنبریان از ارمنستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران اوکراین و ارمنستان می رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم، سید احمد محمدی در دور اول با آرتور باغداساریان از ارمنستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف برنده ناریک سوریان و آرتور میکرتچیان می رود.

در گروه سید احمد محمدی آلان گوگایف قهرمان اروپا و دارنده مدال نقره جهان از روسیه حضور دارد.

در همین وزن میثم نصیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ایوان فیلپ اف از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با برنده نمایندگان گرجستان و ارمنستان مبارزه می کند.

در این وزن ۲۲ کشتی گیر حضور دارند. در وزن ۹۷ کیلوگرم امیر محمدی در دور اول به مصاف لستر اینریگوئز از گواتمالا می رود و در دور بعد با برنده کشتی گیران ارمنستان و بلاروس مسابقه می دهد.

در این وزن ۱۲ نفر حضور دارند. کشورهای روسیه، گرجستان، ارمنستان، اوکراین، ایران، بلاروس، از جمله کشورهای مطرح حاضر در این رقابت ها هستند.

شناسه خبر :1229 
212 کلیک ها  شنبه, 05 تیر 1395 ساعت 06:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا