پس از غیبت یک روزه مشخص شد؛

قتل مرموز یک معلم ایرانی‌تبار در آلمان

خورشید آنلاین

قتل یک معلم ایرانی‌تبار ساکن شهر سله در آلمان تأثر عموم را برانگیخته است. او در بین شاگردان و همکاران خود محبوب بود. اداره پلیس برای یافتن قاتل یا قاتلین این معلم "کمیسیونی ویژه" تشکیل داده است.
 
به گزارش خورشیدآنلاین و  به نقل از  دویچه‌وله، رسانه‌های آلمان این معلم آلمانی ایرانی‌تبار را مهدی ح. معرفی کرده‌اند. او ۵۵ سال داشته و در یکی از دبیرستان‌های شهر سله (Celle) ریاضی، فیزیک و شیمی تدریس می‌کرده است.

به نوشته رسانه‌های آلمان یکی از معلمان دبیرستان پس از غيبت يكروزه او از مدرسه به خانه همکارش مراجعه می‌کند و با کلیدی که قبلا مهدی در نزد همسایه‌اش گذاشته بوده، موفق می‌شود وارد خانه شود. او جسد او را در زیرزمین پیدا می‌کند و بلافاصله به پلیس اطلاع می‌‌دهد.

همسایه‌های مقتول گفتند که او فردی آرام و سربه زیر بوده و به اطرافیان خود کمک می‌کرده است.

مهدی درکنار شغل معلمی با اقامتگاه‌های پناهجویان در محل سکونت خود به صورت داوطلبانه همکاری می‌کرده است.

او علاوه بر کارهای ترجمه پناهجویان را در مراجعه به اداره و یا دکترهمراهی می‌کرده است. منابع پلیس گفته‌اند که او همچنین گاهی پناهجویان را به خانه‌اش دعوت می‌کرده است.

منابع پلیس در جریان تحقیقات اولیه خود علائمی که حاکی از دخیل بودن انگیزه‌های "بیگانه‌ستیزی" در این قتل باشد، مشاهده نکرده‌اند. تحقیقات اداره پلیس همچنان ادامه دارد.

شاگردان این معلم ایرانی‌تبار در شبکه‌های اجتماعی تأثر خود را ابراز داشته و نوشته‌اند که مهدی "محبوب ترین معلم" دبیرستان بوده است.

شناسه خبر :696 
1755 کلیک ها  پنج شنبه, 22 بهمن 1394 ساعت 12:05
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

1 نظر

  • محمد سیرجانی دوشنبه, 26 بهمن 1394 ساعت 18:45 ارسال شده توسط محمد سیرجانی

    قتل های اخیر از اخرین حرکت های کور مجاهدین خلق در جهت سر در گم کردن پلیس مخفی کشورهای اروپایی و سوق فکری انها به سمت جمهوری اسلامی در جهت تخریب روابط رو به بهبودی ایران با اروپا میباشد .تنها کسانی که از این قتلها منتفع میگردند مجاهدین خلق ایران هستند که با افکار پوسیده و سران مرتجعشون اخرین نفسهاشون رو برای تخریب روابط و سر در گمی اپوزسیون انجام میدهند

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا