مدیرعامل شرکت شمسا:

اعزام کاروان های زیارتی به سامرا متوقف شد

خورشید آنلاین
  • لید خبر: مدیرعامل شرکت «شمسا» با اشاره به انفجارهای تروریستی در محل پارکینگ اتوبوس های زائران در سامرا، از توقف اعزام کاروانهای زیارتی عتبات عالیات به این شهر مقدس خبر داد.
 مدیرعامل شرکت «شمسا» با اشاره به انفجارهای تروریستی در محل پارکینگ اتوبوس های زائران در سامرا، از توقف اعزام کاروانهای زیارتی عتبات عالیات به این شهر مقدس خبر داد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، «ناصر خدرنژاد» مدیرعامل شرکت شمسا با اشاره به حادثه تروریستی صبح امروز (یکشنبه 16 آبان ماه) در سامرا که به شهادت و زخمی شدن بیش از یکصد نفر از زائران حسینی (ع) انجامید، از توقف اعزام کاروانهای زیارتی به این شهر مقدس خبر داد.
 
 
مدیرعامل شرکت شمسا با اشاره به اینکه روزانه حدود 60 کاروان از سوی سازمان حج و زیارت به سامرا اعزام می شود، اظهار داشت: اگرچه هیچ یک از کاروانهای حج و زیارت در این حادثه حضور نداشته است اما با تمهیداتی که امنیت برای ما اعلام می کند از فردا (دوشنبه 17 آبان ماه) موقتا اعزام کاروانها به سامرا متوقف می شود.

وی افزود: براساس آخرین خبرها در این دو حادثه تروریستی که به صورت کمربند انتحاری صورت گرفته است، 10 نفر به شهادت رسیدند و بیش از یکصد نفر زخمی شدند که از شهدا 9 نفر و از زخمی ها 60 نفر زائران ایرانی هستند که عمیقا تأثر و تعلم خود را اعلام می کنیم.
خدرنژاد با آرزوی زیارت توأم با سلامتی کامل برای همه زائران به ویژه در ایام اربعین حسینی، گفت: زائران عزیزی که به صورت دسته جمعی به زیات می آیند به هشدارهایی که از طریق ستاد مرکزی اربعین و مجموعه اجرایی در عراق اعلام می شود توجه داشته باشند تا از گزند بدخواهان دور بوده و در امان باشند.
شناسه خبر :2665 
173 کلیک ها  یکشنبه, 16 آبان 1395 ساعت 21:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا