كشف بزرگترين محموله لوازم خالکوبی قاچاق

خورشید آنلاین
  • لید خبر: يكی از عاملان اصلی تهيه و توزيع اقلام‌ آرايشی تقلبی و غير مجاز در مشهد دستگير و محموله 300 ميليون تومانی از اين كالاها در انبار زير زمينی كشف شد.
سردار بهمن امیری مقدم فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در تشریح این عملیات ضربتی کشف اقلام قاچاق خالکوبی، گفت: تیم های گشت و نظارت پلیس امنیت عمومی استان در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله های سنگین لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی و غیر مجاز از كشور پاكستان به استان سیستان و بلوچستان و سپس انتقال این مواد به مشهد و دیگر شهرهای كشور دست یافتند.
 
وی افزود: با كسب این اطلاعات، تحقیقات میدانی اكیپ ویژه ای از افسران پلیس امنیت عمومی آغاز و یكی از مراكز فروش این محصولات غیر بهداشتی و تقلبی در غرب مشهد شناسایی شد.
 
سردار امیری مقدم خاطر نشان كرد: با توجه به این كه آخرین محموله قاچاق شامل رنگ خالکوبی ، دستگاه جوان‌سازی ، لوازم تتو و ... بود هنوز در سطح شهر مشهد توزیع نشده و مصرف این گونه اقلام سلامت و زیبایی شهروندان را تهدید می كرد پیگیری این پرونده با هماهنگی مقام قضائی به جدیت بیشتری در دستور كار پلیس قرار گرفت.
 
وی گفت: افسران نظارت بر اماكن عمومی پلیس خراسان رضوی در گام بعدی ، یك انبار در محدوده بلوار پیروزی مشهد كه محل نگهداری محموله قاچاق بود را شناسایی و محل را به طور ضربتی پاكسازی كردند.
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح كرد:ماموران انتظامی در بازرسی از این انبار مجهز به دوربین مدار بسته كنترلی که پس از شناسایی افراد خریدار ، متخلفان اقدام به فروش اقلام مورد نظر می كردند محموله ای سنگین به ارزش 300 میلیون تومان را کشف كردند.

سردار امیری مقدم با اشاره به این مطلب كه در این عملیات یكی از عاملان اصلی قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی و غیر مجاز دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد گفت: تحقیقات در این باره ادامه دارد. 
شناسه خبر :1966 
353 کلیک ها  دوشنبه, 15 شهریور 1395 ساعت 16:02
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا