تصادف مرگبار 2 اتوبوس در اتوبان تهران - کرج

تصادف 2 اتوبوس در اتوبان تهران - کرج

خورشید آنلاین
  • لید خبر: سخنگوی اوژانس تهران از تصادف دو دستگاه اتوبوس مسافربری در اتوبان - تهران کرج و 3 کشته و 30 زخمی در این حادثه خبر داد.

حسن عباسی، سخنگوی اوژانس تهران، گفت:ساعت 07:14 صبح امروز حادثه برخورد دو دستگاه اتوبوس مسافربری در اتوبان تهران - کرج  روبروی پیکان شهر به مرکز اورژانس تهران گزارش اعلام شد. 

وی افزود: بلافاصله 10دستگاه آمبولانس به همراه یکدستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد اورژانس هوایی تهران به محل حادثه شتافته و  30 نفر از مصدومان این تصادف را همراه و همزمان با انجام و ارائه خدمات امدادی درمانی به بیمارستان های حضرت رسول اکرم (ص) و شریعتی و لقمان منتقل نمودند.

سخنگوی اوژانس تهران تصریح کرد:متاسفانه تا این لحظه دونفر از مسافران اتوبوسها بر اثر شدت جراحات وارده  در محل حادثه جان باخته اند.

*افزایش جانباختگان به 3 نفر


عباسی با اشاره آخرین آمار قربانیان این حادثه گفت:متاسفانه جانباختگان این حادثه به 3 تن افزایش یافتند که شامل یک آقا و یک مادر و فرزند می‌شوند.

*خواب آلودگی راننده علت حادثه


سرهنگ حمیدی، رییس پلیس راه راهور ناجا در باره این حادثه گفت: در پی این حادثه برای ساعاتی بار ترافیکی در این محدوده متوقف شد که هم اکنون با جابجایی اتوبوس ها رفت و آمد در این مسیر برقرار شده است.

رییس پلیس راه راهور ناجا در خصوص علت این حادثه گفت: بررسی های کارشناسان پلیس راه حاکی است خواب آلودگی راننده اتوبوس "مان" و عدم توجه به جلو وی علت این حادثه بوده است.

شناسه خبر :1721 
394 کلیک ها  جمعه, 29 مرداد 1395 ساعت 07:07
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا