بازداشت کلاهبردار ۵۰۰ میلیارد تومانی

خورشید آنلاین
  • لید خبر: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری کلاهبردار ۵۰۰ میلیارد تومانی فراری خبر داد.

سردار حسین رحیمی در تشریح جزئیات دقیق این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان و مردم محروم جنوب سیستان و بلوچستان مبنی بر اینکه فردی با ترفند فروش خودرو نو زیر قیمت بازار از آنان کلاهبرداری کرده بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران پس از پایش‌های تخصصی و بررسی‌های میدانی دریافتند که این متهم حرفه‌ای پس از کلاهبرداری از شهروندان به خارج از کشور متواری شده است افزود: تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه داشت تا اینکه خبری مبنی بر ورود این کلاهبردار حرفه‌ای با ترفندهای مختلف به داخل کشور به دست پلیس رسید.

رحیمی گفت: کارآگاهان و مأموران اطلاعاتی و عملیاتی پلیس سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و شناسایی دقیق محل اختفای این فرد، وی را در حالی که داخل صندوق عقب خودرو در یک ویلا در شمال دماوند مخفی شده بود در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه اظهار داشت: این متهم حرفه‌ای در تحقیقات تخصصی پلیس به کلاهبرداری 500 میلیارد تومانی از دو هزار و 50 نفر از شهروندان جنوب سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و استان گلستان اعتراف کرد.

شناسه خبر :2286 
756 کلیک ها  شنبه, 10 مهر 1395 ساعت 12:05
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا