پس از پیروزی نامزد اصلاح‌طلب حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت صادر شد؛

بیانیه مسئول ستاد انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان شهرستان داراب

خورشید آنلاین

پس از پیروزی نامزد اصلاح‌طلب حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت از استان فارس، مسئول ستاد انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان شهرستان داراب بیانیه‌ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

مردم شریف و خداجوی شهرستان‌های داراب و زرین‌دشت

حضور حماسی رای‌دهندگان در مرحله‌ی دوم انتخابات دهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی، روز دهم اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ را به روزی ماندگار در تاریخ این خطه‌ی همیشه سربلند تبدیل نمود.

هنرنمایی شما مردم آگاه و آزاده، همراه با شور و شعور وصف‌ناپذیر، نشان از بلوغ سیاسی انسان‌های بزرگی است که زمینه‌ی پبشرفت و بالندگی این دیار را فراهم کردند و با امید به رونق اقتصادی و تدبیر دولت برای رفع مشکلات خود، با حضوری آگاهانه، حماسی و هدفمند، فردی از هر نظر شایسته را برای نمایندگی خویش در مجلس شورای اسلامی برگزیدند؛ مجلسی که بر پایه‌ی عقلانیت شکل گرفته و امید است در شان مردم ایران‌زمین بوده و به معنای واقعی کلمه در رأس امور قرار گیرد.

رویکرد مردم به لیست امید و رای به فردی که دارای تفکر ناب اصلاحات است، هم‌اندیشی، همزبانی و همدلی مردم و دولت را به نمایش گذاشته است و در عین حال، پایان ماراتن انتخابات می‌تواند آغاز دورانی باشد که در آن رقابت جای خود را به رفاقت‌ها بدهد به گونه‌ای که اگر در هر زمینه‌ای با هم اختلاف و دعوا داشته باشیم، بر سر آبادانی استان فارس و شهرستان‌های داراب و زرین دشت، هیچ اختلافی را بر نتابیم و بر سر راه رسیدن به این  هدف دست یک یک دوستان موافق و مخالف خویش را بفشاریم.

حرمت‌شناسی و پرهیز از توهین به دیگران به ویژه رقیبان دیروز که رفیقان شایسته‌ی امروز هستند، جزیی از فضای آکنده از احترامی است که در شأن تفکر اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان است.

این‌جانب ضمن تقدیر و تشکر از شما مردم شریف و همیشه در صحنه، بابت این حضور پرمعنا، برای جناب آقای دکتر رضا  انصاری منتخب شایسته شما، در مسیرتحقق وعده‌های انتخاباتی و رفع دغدغه‌های عمومی مردم منطقه، آرزوی توفیق نموده و با احترام به فعالیت کاندیداهای محترم در دور اول و رقیب محترم در دور دوم و طرفداران و حامیان آن‌ها، از همگان دعوت می‌کنم تا دست در دست یکدیگر برای رفع مشکلات و موانع موجود در راه اعتلای شهرستان‌های داراب و زرین‌دشت تلاش کنیم.

باتقدیم احترام؛ محمدصالح صالحی– مسئول ستاد انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان شهرستان داراب

شناسه خبر :842 
350 کلیک ها  یکشنبه, 12 ارديبهشت 1395 ساعت 06:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا