دبیر حزب اسلامی کار در شهرستان‌های ممسنی و رستم:

انتخاب گودرزی، فرصتی برای کاهش مشکلات ممسنی و رستم است

خورشید آنلاین

دبیر حزب اسلامی کار در شهرستان‌های ممسنی و رستم گفت: امیدواریم که مردم شریف استان با مشارکت حداکثری در انتخابات، پیروزی لیست امید را تکمیل کنند چرا که کار نیمه‌تمام به نتیجه کامل ختم نخواهد شد.

حبیب‌اله سلیمانی، اظهار داشت: برای اجرای مطلوب برنامه‌های اصلاح‌طلبان و حامیان دولت، رسیدن به فراکسیون اکثریت بسیار مهم است و بزرگان اصلاحات، تصاحب حداقل ۴۰ کرسی از مجموع ۶۹ کرسی را در دور دوم لازمه این هدف عنوان کرده‌اند.

وی با بیان اینکه رسیدن به اکثریت مجلس، احتمالاً تعیین‌کننده اعضای هیئت‌رییسه مجلس نیز خواهد بود گفت: به اعتقاد ما اگر بخواهیم که آقای دکتر عارف به ریاست مجلس آتی برسد لازم است حداکثر تلاش خود را برای تصاحب حداقل تعداد کرسی‌های تعیین‌شده به‌کار گیریم.

عضو شورای هماهنگی ائتلاف اصلاح‌طلبان شهرستان‌های ممسنی و رستم با اشاره به شانس بالای هر ۴ کاندیدای لیست امید در حوزه‌های انتخابیه استان فارس گفت: خوشبختانه آقای دکتر مسعود گودرزی نیز در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم بخت اصلی پیروزی است.

سلیمانی افزود: گودرزی، فردی تحصیل‌کرده است که با وجود جوانی، تجارب مدیریتی در سطح بسیار بالایی دارد و خوشبختانه پس از حمایت شورای هماهنگی اصلاحات استان از ایشان، اقبال مردمی وی نیز دوچندان شد.

این فعال سیاسی در ادامه گفتگو با ریواس جنوب، با اشاره به اختلاف اندک تعداد آرای مسعود گودرزی برای رسیدن به حد نصاب پیروزی در مرحله اول، تصریح کرد: در مرحله دوم، با حمایت مجدد اصلاح‌طلبان از وی و نیز حضور شخصیت‌های برجسته‌ای از جمله دکتر عارف و دکتر تاجگردون در شهرستان ممسنی و رستم برای حمایت از او، پیروزی وی محتمل‌تر از پیش خواهد شد.

وی پیروزی قریب به یقین گودرزی را فرصت خوبی برای حمایت از برنامه‌های دولت تدبیر و امید و نیز باز کردن گرهی از مشکلات مردم شهرستان‌های ممسنی و رستم دانست.

شناسه خبر :835 
311 کلیک ها  پنج شنبه, 09 ارديبهشت 1395 ساعت 08:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا