مسئول ستاد انتخاباتی شورای هماهنگی اصلاحات در داراب و زرین‌دشت:

حامیان انصاری، از فعالین بنام انقلاب هستند

خورشید آنلاین

مسئول ستاد انتخاباتی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در شهرستان‌های داراب و زرین‌دشت با اشاره به سوابق و فعالیت‌های متعدد حزبی و دانشگاهی رضا انصاری، گفت: علاوه بر سخنور بودن و قدرت بیان بالای آقای دکتر انصاری، این شخصیت تحصیل‌کرده و پرتجربه، بسیار باهوش و اخلاق‌مدار است و این ویژگی‌ها شانس وی را برای پیروزی دوچندان کرده است.

محمدصالح صالحی افزود: هر دو کاندیدای حاضر در مرحله دوم انتخابات حوزه داراب و زرین‌دشت از سوی احزاب و جناح حامی خود معرفی شده است که بر این اساس دکتر انصاری در لیست امید و رقیب وی در لیست جبهه اصولگرایان معرفی شده‌اند.

وی افزود: حساسیت ویژه‌ای روی این دو شهرستان وجود دارد و طبعاً نتیجه آن نیز بسیار مهم و سرنوشت‌ساز است.

عضو شورای مشورتی شهرستان داراب، با اشاره به سوابق و فعالیت‌های متعدد حزبی و دانشگاهی رضا انصاری، گفت: علاوه بر سخنور بودن و قدرت بیان بالای آقای دکتر انصاری، این شخصیت تحصیل‌کرده و پرتجربه، بسیار باهوش و اخلاق‌مدار است و این ویژگی‌ها شانس وی را برای پیروزی دوچندان کرده است.

صالحی افزود: از جمله ویژگی‌های دیگری که موجب رغبت و گرایش بیش از پیش گروه‌ها و اقشار مختلف داراب و زرین‌دشت به سمت کاندیدای اصلاح‌طلب این حوزه شده است، صداقت، شجاعت و پاکدستی وی بوده است.

صالحی با اشاره به آرای انصاری در رقابت با ۱۸ کاندیدای دیگر این حوزه در مرحله اول، تصریح کرد: کسب بیش از ۲۵ هزار رأی توسط دکتر انصاری در دور اول در حالی صورت گرفت که وی در مقابل فعالیت‌های ۶ساله‌ی رقیب اصلی خود، کمتر از سه ماه برای جلب آرای مردمی وارد رقابت شده است.

عضو شورای مشورتی شهرستان داراب، تأکید کرد: البته نباید فراموش کرد که اغلب آرای انصاری حاصل حمایت همه‌جانبه احزاب اصلاح‌طلب و حامیان دولت در سطح کشوری و به‌ویژه استانی بوده است.

صالحی در پایان یادآور شد: همچنین حامیان این کاندیدای اصلاح‌طلب از فعالین بنام زمان انقلاب و دوران دفاع مقدس هستند.

شناسه خبر :834 
306 کلیک ها  چهارشنبه, 08 ارديبهشت 1395 ساعت 08:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا