رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس:

مردم شیراز در همان ساعات اولیه انتخابات با حضورچشم گیر خود حمایت قاطع از گزینه لیست امید را اثبات می کنند  

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس

خورشید آنلاین

رییس شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب استان فارس رقابت در دور دوم انتخابات مجلس دهم را سخت و فشرده عنوان کرد و گفت: با وجود نفس‌گیر بودن انتخابات 10 اردیبهشت اما قطعا مردم شیراز در همان ساعات اولیه انتخابات با حضورچشم‌گیر خود حمایت قاطع از گزینه لیست امید را اثبات می‌کنند.

نوذر امامی بیان داشت: به هر حال نتیجه انتخابات در دور اول و در اسفندماه سال گذشته نشان می‌دهد که اکثریت مردم در حوزه انتخابیه شیراز ندای لیست امید را لبیک گفته‌اند و در انتخابات دور دوم هم با حضور و مشارکت بیشتر آخرین یار این لیست را مسافر بهارستان می‌کنند.

وی ادامه داد: بینش و آگاهی مردم نسبت به عملکردهای یک دهه گذشته کامل و روشن است و به همین دلیل هم گزینه‌های انتخابی خود را از لیست امید که مورد تایید بزرگان اصلاحات و حامیان دولت است انتخاب کرده و خواهند کرد.

رییس شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب استان فارس افزود: تجربه نشان می‌دهد که معمولا در دوم انتخابات شاهد مشارکت کمتری از سوی مردم هستیم اما این بار اطمینان داریم با حضور و مشارکت چشم‌گیر آحاد ملت روند کاهش مشارکت در دور دوم انتخابات شکسته خواهد شد و مردم استان فارس در چهار حوزه انتخابیه شیراز، داراب و زرین دشت، نی‌ریز و استهبان و رستم و ممسنی قطعا حماسه‌ای تاریخی را هم از نظر انتخاب و هم از نظر مشارکت خود رقم می‌زنند.

امامی تصریح کرد: با انتخاب مردم در روز دهم اردیبهشت‌ماه دلواپسی‌های بی‌مورد پایان خواهد پذیرفت و قطعا با تشکیل مجلسی عالم، توانمند، برنامه‌ریز و ناظر بر اجرای صحیح قانون، دور باطل عملکردهای سال‌های گذشته از بین خواهد رفت، بنابراین وظیفه آحاد ملت، گروه‌ها، احزاب، نخبگان و... در انتخابات روز جمعه بسیار سنگین و سرنوشت‌ساز است و یک انتخاب صحیح و قاطع تنها می‌تواند راه را برای پیروزی‌های بیشتر دولت و اصلاح امور و امتداد امید و تدبیر هموار کند.

رییس شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب استان فارس از مردم در حوزه‌های انتخابیه چهارگانه فارس خواست تا کار را در همان ساعات اولیه یکسره کنند و تاکید کرد: با توجه به اینکه تنها ده ساعت روند برگزاری انتخابات به طول خواهد انجامید و این روند قابل تمدید نمی‌باشد بنابراین از عموم مردم می‌خواهیم در ساعات اولیه روز جمعه در شعب اخذ رای حضور یابند و موج امید را در استان منتشر کنند.

شناسه خبر :831 
238 کلیک ها  پنج شنبه, 09 ارديبهشت 1395 ساعت 05:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا