بهمن حاجات‌نیا:

برای بهبود وضعیت فارس، باید در مجمع نمایندگان استان به اکثریت برسیم

خورشید آنلاین

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس با تأکید بر اهمیت بالاتر حضور آگاهانه مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: تکمیل حرکت مردمی و موفقیتِ محسوس اصلاح‌طلبان در رقابت‌های انتخاباتی، به میزان زیادی به نتیجه انتخابات در دهم اردیبهشت‌ماه گره خورده است.

بهمن حاجات‌نیا قدرت اصلی مجلس را در اختیار اکثریت نمایندگان دانست و تأکید کرد: باید توجه کنیم که در بسیاری از مسائل کلان ملی این اکثریت نمایندگان هستند که می‌توانند با یک مصوبه یا یک تصمیم، سرنوشت موکلین خود را رقم بزنند.

وی، اکثریت یافتن اصلاح‌طلبان در مجمع نمایندگان استان فارس را نیز بسیار کلیدی توصیف کرد و گفت: اگر اکثریت مجمع 18 نفره نمایندگان استان فارس در مجلس از نامزدهای لیست امید نباشند ممکن است دلسوزان استان فارس در بهبود وضعیت و توسعه‌ی این استان کارآمدی کافی را نداشته باشند.

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس با تأکید بر اهمیت حفظ حضور مردم به‌ویژه اصلاح‌طلبان در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: شرایط به‌گونه‌ای است که می‌توان ادعا کرد اهمیت مشارکت در مرحله دوم انتخابات، حتی بیش از مرحله اول خواهد بود.

وی با دعوت از همه اصلاح‌طلبان و اقشار مختلف مردم استان فارس برای مشارکت فعال در انتخابات پیش‌رو، ادامه داد: توقع این است که با توجه به وضعیت کشور و نیاز به تشکیل مجلسی بر پایه تدبیر و عقلانیت، حتی کسانی که در مرحله اول به هر دلیلی نتوانستند پای صندوق‌ها حاضر شوند، در این مرحله به حق و وظیفه خود عمل کنند.

حاجات‌نیا در بخش دیگری از اظهارات خود، به نشست شورای هماهنگی اصلاحات برای تعیین لیست امید اشاره کرد و گفت: طی آخرین جلسه‌ای که تشکیل شد ما توانستیم در هر 4 حوزه انتخابیه استان کاندیداهای مورد حمایت خود را تعیین کنیم که انشاءالله با همت دوستان و آگاهی و تصمیم مردم فهیم این حوزه‌ها موفق خواهیم شد که هر چهار کرسی را به افراد شایسته واگذار کنیم.

این فعال سیاسی در ادامه با بیان اینکه علاوه بر ستادهای خود نامزدها، شورای هماهنگی نیز یک ستاد تبلیغاتی به ریاست آقای نوذر امامی برای حمایت از لیست امید بر پاست، افزود: انتظار ما از تمام اصلاح‌طلبان استان این است که به هر طریقی که برایشان مقدور است با ستادهای تبلیغاتی همکاری و همراهی داشته باشند.

حاجات‌نیا در پایان از اصلاح‌طلبان فارس خواست که مراقب بداخلاقی‌های جریانات دیگر باشند و تأکید کرد: همچنین توقع داریم که دلسوزان اصلاحات استان با حراست از رفتارهای خودِ کاندیداهای لیست امید نیز مواظب باشند که کاندیداها با خطای کوچک احتمالی، بهانه‌ای به‌دست بهانه‌جویان ندهند.

شناسه خبر :830 
276 کلیک ها  دوشنبه, 06 ارديبهشت 1395 ساعت 10:51
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا