چاپ کردن این صفحه

رئیس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس:

دکتر عارف با هدف حمایت از لیست امید دوشنبه شب به شیراز می آید

خورشید آنلاین
مردم پازل انتخابات را با حضور پرشور خود تکمیل خواهند کرد
 
رئیس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس حضور پررنگ آحاد مردم در انتخابات دور دوم مجلس دهم را سرنوشت ساز خواند و گفت: از آنجا که با هدف تشکیل مجلس خردمند و تأثیرگذار تمامی جریانات و تشکل های حامی دولت زیر چتر وحدت جمع شده اند خوشبخانه همگرایی ثمربخشی برای انتخابات آگاهانه مردم در انتخابات پیش رو در سراسر کشور و بویژه استان فارس صورت گرفته است.
نوذر امامی با برشمردن برنامه اصلاح طلبان در هفته پیش رو بیان داشت: با هدف حمایت از لیست امید و تشریح برنامه های کلی اصلاح طلبان در مجلس آینده دکتر محمّد رضا عارف دوشنبه شب وارد شیراز می شود و به حوزه های انتخابیه ای سفر خواهد کرد.
وی ادامه داد: هر چهار کاندیدای مورد حمایت جریانات حامی دولت تحت عنوان لیست امید در حوزه های انتخابیه شیراز، داراب و زرین دشت ، استهبان و نی ریز و نورآباد ممسنی مورد حمایت تمامی جریانات اصلاح طلبی و حامیان دولت هستند و تمام تلاش خود را برای افزایش شمار نمایندگان حامی دولت در استان فارس را صورت خواهیم داد.
امامی گفت: تمامی ستادهای امید در حوز های انتخابیه چهارگانه در سطح استان فعال هستند و تمامی توان خود را برای برگزاری انتخاباتی با شکوه و پرشور در روز 10 اردیبهشت انجام خواهیم داد.
رئیس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس ادامه داد: البته تصمیم نهایی را مردم خواهند گرفت و با توجه تجربه کاهش مشارکت در دور دوم انتخابات های گذشته امیدواریم فضا بگونه ای رقم بخورد که حضور مردم بار دیگر بتواند یاری رسان جریان عقلانیت و اخلاق باشد.
امامی عنوان کرد: با توجه به نوع انتخاب مردم در اسفند ماه 1394 ، امیدواریم تا بار دیگر را رای خود حمایت از دولت و حاکمیت خرد جمعی و عقلانیت را به نمایش بگذارند و بر این باوریم که همین مردم پازل انتخابات را با حضور پرشور خود تکمیل خواهند کرد.
وی افزود: رقابت در دور دوم انتخابات سنگین است و امیدواریم بتوانیم هر چهار کاندیدای لیست امید را با حمایت قاطع مردم به قطار بهارستان برسانیم تا برنامه های جریانات حامی دولت بتواند با تسهیل بیشتری به اجرا درآید.
شناسه خبر :828 
454 کلیک ها  شنبه, 04 ارديبهشت 1395 ساعت 14:15
این مورد را ارزیابی کنید

موارد مرتبط