سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس:

نامزدهای لیست امید در 4 حوزه انتخابیه استان مشخص شدند/ اهمیت مشارکت در دور دوم انتخابات، مهمتر از مرحله اول است

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس

خورشید آنلاین

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس با تأکید بر اهمیت حفظ حضور مردم به‌ویژه اصلاح‌طلبان در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: شرایط به‌گونه‌ای است که می‌توان ادعا کرد اهمیت مشارکت در مرحله دوم انتخابات، حتی بیش از مرحله اول خواهد بود.

به گزارش خورشید آنلاین، بهمن حاجات‌نیا افزود: باید توجه کنیم که تکمیل حرکت مردمی و موفقیتِ محسوس اصلاح‌طلبان در رقابت‌های انتخاباتی، به میزان زیادی به نتیجه انتخابات در دهم اردیبهشت‌ماه گره خورده است.

وی با دعوت از همه اصلاح‌طلبان و اقشار مختلف مردم استان فارس برای مشارکت فعال در انتخابات پیش‌رو، ادامه داد: توقع این است که با توجه به وضعیت کشور و نیاز به تشکیل مجلسی بر پایه تدبیر و عقلانیت، حتی کسانی که در مرحله اول به هر دلیلی نتوانستند پای صندوق‌ها حاضر شوند، در این مرحلهه به حق و وظیفه خود عمل کنند.

حاجات‌نیا در بخش دیگری از اظهارات خود، به نشست شورای هماهنگی اصلاحات برای تعیین لیست امید اشاره کرد و گفت: طی آخرین جلسه‌ای که تشکیل شد ما توانستیم در هر 4 حوزه انتخابیه استان کاندیداهای مورد حمایت خود را تعیین کنیم که انشاءالله فعالیت تبلیغاتی خود را برای این نامزدها، در فرصت قانونی از سر خواهیم گرفت.

این فعال سیاسی در ادامه با بیان اینکه علاوه بر ستادهای خود نامزدها، شورای هماهنگی نیز یک ستاد تبلیغاتی به ریاست آقای نوذر امامی برای حمایت از لیست امید بر پا خواهد کرد، افزود: انتظار ما از تمام اصلاح‌طلبان استان این است که به هر طریقی که برایشان مقدور است با این ستادهای تبلیغاتی همکاری و همراهی را در پیش گیرند.

حاجات‌نیا در پایان از اصلاح‌طلبان فارس خواست که مراقب بداخلاقی‌های جریانات دیگر باشند و تأکید کرد: همچنین توقع داریم که دلسوزان اصلاحات استان با حراست از رفتارهای خودِ کاندیداهای لیست امید نیز مواظب باشند که کاندیداها با خطای کوچک احتمالی، بهانه‌ای به‌دست بهانه‌جویان ندهند.

بر اساس اعلام سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس، آقایان علی اکبری برای حوزه انتخابیه شیراز، مسعود گودرزی برای حوزه انتخابیه ممسنی و رستم، اصغر مسعودی برای حوزه نی‌ریز و استهبان و رضا انصاری برای حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت در لیست امید برای رقابت بر سر چهار کرسی باقی‌مانده استان فارس قرار گرفته‌اند.

استان فارس 18 کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد که تکلیف 4 کرسی باقی‌مانده در مرحله دوم انتخابات، جمعه دهم اردیبهشت‌ماه مشخص خواهد شد.

شناسه خبر :826 
411 کلیک ها  دوشنبه, 30 فروردين 1395 ساعت 05:46
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا