معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس:

هادی پژوهش: مردم با مطالعه و شناخت پای صندوق رای آمدند/زمانی که لازم باشد مردم "نه"می گویند

هادی پژوهش جهرمی

خورشید آنلاین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: مردم در روز هفتم اسفند، آگاهانه و همراه با مطالعه و شناخت در پای صندوق های رای حاضر شدند.

انتخابات کم نظیر بود

هادی پژوهش جهرمی با بیان اینکه انتخاباتی که در فارس برگزار شد نیز هم به لحاظ مسائل اجرایی و هم مسائل امنیتی انتخاباتی کم نظیر بود،افزود:مشارکت مردم استان فارس در انتخابات هفتم اسفند 2 درصد از متوسط کشوری بالاتر بود که این بیانگر این است که مردم نسبت به سرنوشت خود توجه دارند و حساسیت به خرج می دهند.

معاون سیاسی، امنیتی با اشاره به اینکه بسیاری از فعالان سیاسی و اجتماعی اینگونه تصور می کنند که شاید مردم تحت تاثیر مسائل احساسی رای داده اند گفت: مردم با مطالعه و شناخت پای صندوق رای آمدند و مردم ثابت کرده اند به وقتش آری می گویند و همچنین زمانی که لازم باشد "نه"       می گویند.

رای مردم فارس حساب شده بود

وی رای مردم استان فارس را بسیارحساب شده دانست و بیان کرد: مردم با حضور خود پیامی داشتند و گفتند که از برنامه ها و رفتار سیاسی و عملکرد برخی گروهای سیاسی  در حوزه قانون گذاری راضی نبوده اند.

پژوهش افزود: مردم پیامی هم  به کاندیداهایی که پیروز این انتخابات بودند،اینکه کار را به شما واگذار می کنیم تا ببینیم شما چگونه عمل می کنید.

وی اظهار داشت: در انتخابات اخیر مشارکت بانوان بیشتر از آقایان بوده است که این موضوع بار سنگینی به دوش تمام مسئولان می گذارد چرا که بایستی با حساسیت بیشتری به وظیفه خود به خوبی عمل کنند.

معاون سیاسی،امنیتی استاندار فارس بیان کرد: مردم هرجا که نیاز بوده حضور داشتند و ثابت کرده اند که صحنه را خالی نمی کنند امیدوارم همه بتوانیم دین خود را به مردم ادا کنیم تا مردم دچار سرخوردگی نشوند.

وی با بیان اینکه کار مردم شبیه معجره بود یادآور شد: این یک پشتوانه قوی است برای نظامی که در سطح بین الملل بسیار تاثیرگذار است چرا که مشروعیت نظام ما به حضور مردم پایه گذاری شده.

پژوهش در پایان حضور مردم در سال 92 و انتخاب دکتر روحانی را پیش نیاز مباحثی دانست که در مذاکرات 1+5 مطرح شد  و گفت: امروز هم دنیا می داند که نظام از یک پشتوانه قوی برخوردار است و آن حضور و همراهی مردم است.

شناسه خبر :805 
814 کلیک ها  پنج شنبه, 20 اسفند 1394 ساعت 07:46
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا