شهردار شیراز:

5 هزار نفر از نیروهای شهرداری در ایام نوروز به مردم ارائه خدمات می کنند

علیرضاپاک فطرت

خورشید آنلاین

شهردار شیرازگفت:درایام نوروز 5 هزار نفر از نیروهای شهرداری به مردم ارائه خدمات می کنند.

علیرضا پاک فطرت که عصرامروزدرجلسه ستاد تسهیلات نوروزی استان فارس سخن می گفت با اشاره  به  استقرار ایستگاه راهنمایی گردشگرانی که از چهار ورودی شهر شیراز وارد شیراز میشوند  گفت: 15 پارک در سطح شهر برای اسکان میهمانان نوروزی پیش بینی شده است و زدن چادر در مناطقی غیر از این 15 پارک امکان پذیر نیست.

وی بابیان اینکه سالنهای ورزشی که متعلق به شهرداری و اداره ورزش و جوانان است آمادگی اسکان 600 میهمان نوروزی را دارند افزود: آموزشگاه ها و مدارس سطح شهر برای اسکان گردشگران آماده هستند.

شهردار شیراز با اشاره به احتمال بارندگی در  ایام نوروز اظهار داشت: 45 حسینیه و همچنین سالنهای نمایشگاه بین المللی  شهر شیراز آمادگی لازم را برای اسکان میهمانان در روزهای بارندگی را دارند. به عبارتی آمادگی اسکان 500 هزار نفر در هر شب وجود دارد.

وی به ارائه خدمات ستاد تسهیلات سفر در مناطق مختلف اشاره کرد و ادامه داد: برای این ایام ده کمپ اجاره شده است تا معتادین در سطح شهر به این کمپها انتقال یابند.

شهردار شیراز گفت: 6 کمپ مخصوص بانوان و 4 کمپ مختص آقایان است که تا پایان خرداد ماه از این افراد معتاد نگهداری می شود.

وی عنوان کرد: 5 هزار نفر از نیروهای شهرداری در ایام نوروز به مردم ارائه خدمات میکنند که 2 هزار نفر از این افراد از نیروهای پسماند شهرداری هستند.

پاکفطرت در ادامه به 300 نفر عوامل اجرایی اشاره کرد و گفت: جمع آوری آوری چادرها در مکان های ممنوعه  بر عهده این افراد است.

وی یادآور شد: سال گذشته گردشگران از نوع فروش بلیط اماکن فرهنگی و تاریخی و مزاحمت برخی اتومبیل ها از سوی برخی جوانان در سطح شهر اعتراض داشتند که نیاز است برای تهیه بلیط تدبیری اندیشیده شود و اگر امکان آن وجود داشته باشد بلیط اماکن فرهنگی و تاریخی در هتل ها در اختیار گردشگران قرار گیرد.

شهردار شیراز در در خصوص ایجاد مزاحمت جوانان با اتومبیل افزود: مکان هایی را در اختیار نیروی انتظامی خواهیم گذاشت تا با این افراد برخورد کنند و اتومبیل آنها تا پایان تعطیلات به پارکینگ منتقل شود.

شناسه خبر :798 
286 کلیک ها  چهارشنبه, 19 اسفند 1394 ساعت 15:48
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا