تکذیب یک اطلاعیه جعلی در حوزه انتخابیه ممسنی؛

بهمن حاجات نیا:گودرزی، کاندیدای مورد حمایت اصلاح‌طلبان درممسنی و رستم  است

بهمن حاجات نیا

خورشید آنلاین

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس، با تکذیب شدید یک اطلاعیه‌ی جعلی در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم که اخیراً در برخی فضاهای رسانه‌ای منتشر شده است یک بار دیگر حمایت این شورا را از مسعود گودرزی برای دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه اعلام کرد.

در روزهای اخیر اطلاعیه‌ای در فضای مجازی منتشر شده است که در آن با ادبیاتی غیرسیاسی و متفاوت، از انصراف این شورا در حمایت از مسعود گودرزی کاندیدای اصلاح‌طلب این حوزه، خبر داده شده بود.

این نامه جعلی است

اما بهمن حاجات‌نیا، این نامه را جعلی اعلام کرد و با تکذیب شدید آن گفت: حرکات مرموز جریان رقیب در روزهای اخیر شدت گرفته و انتشار این اطلاعیه جعلی آخرین نمونه فعالیت‌های آن جریان است.

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس اضافه کرد: هفته‌های آتی، اواخر این بازی سیاسی محسوب می‌شود و گروه رقیب آخرین حربه‌های خود را برای به‌حاشیه کشاندن اصلاح‌طلبان از ادامه بازی سیاسی به‌کار گرفته‌اند.

حاجات‌نیا پیرامون دلایل این حرکت غیراخلاقی نیز تأکید کرده است: لیست امید با تأیید و حمایت بزرگان اصلاحات کشور، در شرایطی نابرابر با اقبال چشمگیر قاطبه مردم فهیم مواجه شده و با فاصله نسبت به لیست رقیب در عمده استان‌ها به موفقیت رسیده است؛ حال در این شرایط گروه رقیب برای حذف طرف مقابل از ادامه رقابت در دور دوم دست به حرکات ایذایی زده است.

وی، انتشار اخبار و اطلاعیه‌های جعلی و دروغین را یک بداخلاقی آشکار در رقابت توصیف کرد و افزود: البته این موضوع برای ما تازگی ندارد؛ در تمام سنوات رقابتی این حرکات غیراخلاقی وجود داشته و امروز نیز با چنین حرکاتی غیراخلاقی و انتشار مواضع و نامه‌های جعلی، سعی بر وارونه کردن روند رقابت هستند.

نگران بی اخلاقی های رقبا نیستیم

سخنگوی اصلاح‌طلبان استان با اعلام اینکه نسبت به رفتارهای غیراخلاقی رقیبان نگرانی زیادی ندارند، تصریح کرد: به اعتقاد ما اگرچه ممکن است انتشار یک نامه جعلی در کوتاه‌مدت جوابگو باشد اما در بلندمدت نه‌تنها نمی‌تواند کاندیداهای اصلاحات را از صحنه رقابت خارج کند بلکه در شناساندن آن‌ها اثر بیشتری خواهد گذاشت؛ به اعتقاد حاجات‌نیا مردم بسیار هوشیار هستند و خود تمام مسائل را با دقت رصد می‌کنند.

وی یادآور شد: این موضوع حاجات‌نیا از مردم خواست همچون گذشته به شایعات بی‌اساس هیچ توجهی نکنند و تنها از طریق مصاحبه‌های رسمی رئیس یا سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از آخرین وضعیت این جریان در حوزه‌های مختلف استان، کسب اطلاع کنند.

سخنگوی شورای هماهنگی اصلاحات در پایان با محکوم‌کردن این حرکت غیراخلاقی، از پیگیری موضوع در مراجع قضایی و ذی‌صلاح خبر داد و گفت: در آینده‌ای نزدیک نامه رسمی و مکتوب خود را در حمایت از دکتر مسعود گودرزی برای مرحله دوم انتخابات به فرمانداری شهرستان ممسنی و رستم، تقدیم خواهیم کرد.

در دور اول نیز در شهرستان‌هایی از فارس مشاهده شده بود اما خوشبختانه مردم پس از اطلاع‌رسانی مکرر ما مبنی بر اعلام سکوت یا حمایت از کاندیداهای حوزه‌های مختلف استان، هوشیاری و آگاهی خود را اثبات کردند.

شناسه خبر :791 
1177 کلیک ها  سه شنبه, 18 اسفند 1394 ساعت 12:37
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا