درمیان استقبال گسترده مردم؛

تجدید میثاق منتخبین مردم شیراز با شهدا

تجدیدمیثاق منتخبین مردم شیراز با شهدا

خورشید آنلاین

نمایندگان منتخب شهر شیراز با حضور در گلزار شهدای این شهر با شهدا تجدید میثاق کردند .

عصر امروز پنج شنبه  13 اسفند ماه سه تن از نمایندگان پیروز در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی ازحوزه انتخابیه  شیراز به با حضور در گلزار شهدا عهدی مجدد با شهدای سلحشور این خطه بستند و با دسته گل های سرخ و سفید خود خون آنها را پاسداشتند.

حرکت مادارای جوهر معنوی است

فرج اله رجبی یکی از سه نماینده پیروز لیست امید در شیرازدرحاشیه این مراسم  با یاد آوری نقش ارزنده این شهدا در پیروزی کشورمان در زمینه ای محتلف گفت:آمده ایم بیعت کنیم و بگوییم حرکت ما دارای جوهری معنوی است که اصل و اساس آن شهدای گرانبها هستند و ما با رویکردی مبتنی بر ارزش های این شهدا و مردم وارد صحنه شده ایم و با اتکا به مردم و این بزرگان اهدافمان را پیش خواهیم برد.

افتخار می کنم که همرزم این شهدا بوده ام

بهرام پارسایی از دیگر نمایندگان پیروز در انتخابات با بیان اینکه  امروز بر سر مزار شهدای عزیز آمده ایم تا باآنها میثاق ببندیم افزود: استقلال و عزت ما،شراف ما وتمامیت ارضی ما مرهون خون این عزیزان هستیم.وی ادامه داد:

بنده افتخارم این است که خود هم رزم این شهدا  در دفاع از این خاک و سرزمین بوده ام .

پارسایی گفت:ما به دور از هر گونه شعار گرایی در بایدعمل کاری کنیم که مردم این کشور به برکت خون این شهدا در آرامش و امنیت به سر برند.

IMG 20160303 WA0030

این شهدا متعلق به همه مردم ایران هستند

 مسعود رضایی یکی دیگر نمایندگان منتخب لیست امید در شیراز با شاره به اینکه این شهدا متعلق به همه مردم هستند افزود: بسیاری از نزدیکان       من درجمع این شهدا هستنداما این شهدا تنها متعلق به من و خانواده ام تنها نیستند بلکه متعلق به همه مردم ایران هستند.

وی ادامه داد:از خدا می خواهیم به ما توفیق ادامه راه آنان را دهد .

رضایی افزود: ما با صلابت و با قدرت در برابر همه جهان خواهیم ایستاد اما با مدارا و با صلح جویی و حفظ حرمت شهدا در سرلوحه کار ما خواهد بود.

گفتنی است در این برنامه علی اکبری از دیگر نامزد های لیست امید که به دور دورم انتخابات راه پیدا کرده است حضور داشت.

شناسه خبر :773 
652 کلیک ها  پنج شنبه, 13 اسفند 1394 ساعت 16:44
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا