پیش بینی ها تایید شد؛

پارسایی و رجبی کاررا یکسره کردند

فرج اله رجبی-بهرام پارسایی

خورشید آنلاین

نتايج نهایی دهمين دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه انتخابیه  شيراز اعلام شد.

رئيس ستاد انتخابات استان فارس شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران، گفت: از مجموع ۶۰۳ هزار و ۱۳۵ راي ماخوذه، بهرام پارسايي با ۱۹۸ هزار و ۵۱۷ راي و فرج اله رجبي با ۱۷۱ هزار و ۵۲۹ راي به طور مستقيم وارد مجلس شدند.

هادي پژوهش جهرمي با بیان اینکه  مسعود رضايي با ۱۴۱ هزار و ۸۰۴ راي، علي اكبري با ۱۳۲ هزار و ۴۵۵ راي نفرات بعدی انتخاب مردم شیراز هستند افزود:این دو نفر برای اخذمجور وکالت مردم در مجلس باید با  جعفر قادري و حسین نجابت درمرحله دوم انتخابات به رقابت بپردازند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس رای قادری و نجابت را به ترتیب  با ۱۱۱ هزار و ۲۹۰ راي و با ۸۵ هزار و ۸۴۶ راي اعلام کرد..

وي مشارکت مردم شیراز دراین انتخابات را 50 درصد اعلام کرد و افزود: فريدون عباسي با ۸۵ هزار و ۳۰۷ راي، احمد رضا دستغيب با ۸۲ هزار و ۴۱۱ راي، ابراهيم عزيزي با ۷۵ هزار و ۷۲۹ راي، محمدي كشكولي با ۶۹ هزار و ۲۹۹ راي، حسين ذوالانوار با ۵۰ هزار و ۶۴۴ راي، شاهين محمد صادقي با ۴۹ هزار و ۵۶۶ راي، معصومه زارع با ۴۰ هزار و ۵۹۵ راي، مسعود زارعي با ۲۵ هزار و ۸۷۰ راي و ضرغام صادقي با ۲۳ هزار و ۹۹ راي در ادامه ليست قرار دارند.

 رئيس ستاد انتخابات استان فارس تصريح كرد: علاالدين كراماتي ۲۱ هزار و ۴۸۳ راي، علي احمدي ۲۰ هزار و ۸۸ راي، كورش زارع ۱۹ هزار و ۶۴۵ راي، علي دهقان فارسي ۱۴ هزار و ۹۶۰ راي و جوانشير كدخداپور نيز ۱۱ هزار و ۷۲۳ راي كسب كردند.

پارسایی،رجبی،رضایی و اکبری کاندیداهای ائتلاف فراگیراصلاح طلبان و حامیان دولت موسوم به لیست امید هستند.

شناسه خبر :751 
992 کلیک ها  شنبه, 08 اسفند 1394 ساعت 19:15
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا