نماینده اسبق مردم شیراز در هشتم مجلس شورای اسلامی:

کسانیکه عنوان پایتخت ادبی را از شیراز ربودند و اجازه ثبت آن را ندادند شایستگی ورود به مجلس را ندارند

سیداحمدرضادستغیب

خورشید آنلاین

نماینده اسبق مردم شیراز  درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعد از یک دوره سخت 8 ساله امروز  با این تریبون در خدمت شما هستم تصریح کرد: 4 سال در مجلس هشتم به من تریبون نداند نه تنها در مجلس بلکه در هیچ محفلی اجازه ندادند ابراز عقیده کنم.

سیداحمد رضا دستغیب که عصر چهارشنبه  5 اسفند در  گرد همایی فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت در شیرازسخن می گفت افزود:هرجا مردم و علی الخصوص جوانان باشند حق پیروز است و باطل نابود است.

وی نمونه بارزاین حرفش را  را انقلاب اسلامی و حماسه 2 خرداد سال 76 و سال 92 عنوان کرد و افزود:در مجلس هشتم پول های زیاد و کثیفی بین نمایندگان پخش شد،بارها از قوه قضاییه و دیگر مراجع ذی ربط درخواست کردیم به این موضوع رسیدکی و اسامی  عاملین این اقدام را به مردم اعلام کنند اما جوابی نشنیدیم.

دستغیب افزود:عنوان کردیم حد اقل اسامی آن ها که پول نگرفتند را اعلام کنید باز هم پاسخی ندادند.

وی با بیان اینکه آن دولت،دولت اختلاس و رشوه گیری بودافزود: مرحوم کردان برای رای آوری در مجلس بین نماینده چک پول تقسیم کرد،مرتضوی برای رای اعتماد به وزیر استیضاح شده دولت سابق بین نماینده ها چک پول پخش کرد و مشایی هزینه انتخابات نمایندگان مجلس را می داد.

سیداحمدرضا دستغیب افزود:فضا رابرای همه ما امنیتی کردند که حرف نمایندگان واقعی مردم به گوش خور مردم نرسد.

وی با اشاره به اینکه یک شیرازی اصیل است افزود:اعلام می کنم به هزار دلیل که هنوز شیراز پایتخت فرهنگی ایران است که یکی از آن هزار دلیل این است که در این شهر عزیز همه اقوام،عشایر و قومیت ها در کنار شیرازی ها صد ها سال در کنار هم با خوشی زندگی کردند و تنها شیراز بزرگ این افتحار را دارد.وی ادامه داد: تنها شهر در ایران که اقوامش با گویش های شیرازی،ترک،لر بدون گوچکترین ناراحتی در کنار هم زندگی کردند و تا ابد خواهند کرد شیراز می باشد.

نماینده  اسبق مردم شیراز در مجلس تصریح کرد:آن کسانی که از مشایی و مرتضوی رشوه گرفتند  و در مقابل ظلم ها سکوت کردند،در مقابل خیانت های متعدد در  احداث راه آهن شیراز  سکوت کردند،به حیف و میل اموال مردم دامن زدند و علیه بزرگان این کشور شعرار مرگ سر دادند،همان کسانی که اجازه دفن مرحوم بهمن بیگی در حافظیه را ندادند،همان کسانی که عنوان پایتخت ادبی را از شیراز ربودند و اجازه ثبت آن را ندادند و استعفای دسته جمعی کردنددر مقابل انتخاب دولت برای سکانداری استانداری فارس همه این ها به هیج عنوان شایستگی رفتن به مجلس ندارند .

شناسه خبر :733 
504 کلیک ها  پنج شنبه, 06 اسفند 1394 ساعت 03:47
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا