جنبش هر نفر یک ساعت و نیم کلید خورد

فرج اله رجبی:رقیب اعتماد به نفس خود را از دست داده است

فرج اله رجبی

خورشید آنلاین

شهرداراسبق شیراز، با بیان اینکه رقیب اعتماد به نفس خود را ازدست داده افزود:لازم داریم با یک ترغیب عمومی همه را در این زمان چند ساعته کم به حضور در انتخابات دعوت و آنها را تشویق کنیم به لیست 4 نفره امید رای بدهند.

فرج اله رجبی که عصرروزچهارشنبه 5 اسفند در  گرد همایی فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت در شیرازسخن می گفت تصریح کرد: یک گار بیشتر نمانده و آن هم گام دوم است و در این گام مهم لازم است در این زمان اندک چند ساعته هر نفر به مدت یک ساعت و نیم وقت بگذارد و 30 نفر از  دوستان و آشنایان را که میل به رای دادن ندارند دعوت به حضور کند.

این کاندیدای لیست امید افزود:یادتان باشد  اگر خسته شدید به جوانانی فکر کنید که مدرک کارشناسی و ارشد دارند و بیکار هستند، یادتان به کاسبی باشد  که دست در زیر چانه منتظر مشتری است،یادتان به کارگری باشد که کارخانه تعطیل شده و کارش را از دست داده و به روزنامه انگاری  که منتظر است دریچه امیدی باز شود .

وی با بیان اینکه جمعه 7 اسفند ماه طلایی ترین فرصت جند سال اخیر است و تکرار شدنی نیست افزود: برای ما 4 نفر خوشایند نخواهد بود که یک نفرمان از لیست باز بماند و حتی اگر یک نفر از ما 4 نفر جا ماند این بدین معنی است که اصلخوب عمل نکرده ایم.

شناسه خبر :732 
951 کلیک ها  پنج شنبه, 06 اسفند 1394 ساعت 03:34
این مورد را ارزیابی کنید

1 نظر

 • iran پنج شنبه, 06 اسفند 1394 ساعت 18:43 ارسال شده توسط iran

  رای ما ائتلاف فراگيراصلاحات
  فرج اله رجبي
  مسعود رضايي
  علي اكبري
  بهرام پارسايي
  فریدون عباسی آرامش و آسایش

  گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا