حضورکاندیدای اصلاح طلب شیرازدرمیزگردانتخاباتی؛

بهرام پارسایی:غارتگری های نفتی دوران احمدی نژاد به مصدقی نیاز دارد تا صنعت نفت را دوباره ملی کند

بهرام پارسایی

خورشید آنلاین

کاندیدای ائتلاف امید در شیراز روز گذشته با حضور در یک میزگرد انتخاباتی که از سوی بعضی تشکل های دانشجویی از جمله جامعه اسلامی برگزار شد گفت: در آمد های نفتی  700 میلیارد دلاری و چپاول های نفتی و ظهور افرادی همچون بابک زنجانی ضرباتی به صنعت نفت وارد کرد که جبران آن نیاز به نهضتی مانند نهضت ملی کردن صنعت نفت دارد.
بهرام پارسایی در پاسخ به سوالی در باره موضع گیریش در خصوص فتنه 88 نیز افزود: در قرن کنونی هیچ کس به دنبال بر اندازی نیست.
وی با تاکید بر اینکه ما با هر حرکت تفرقه آمیزی که به  امنیت جامعه و اقتدار نظام خدشه وارد کند مخالفیم خاطر نشان کرد: افرادی که سال 88 با توهین به مردم احساسات افراد را به بازی گرفتند باید پاسخگوی شرایطی باشند که پس از انتخابات ایجاد شد.
این کاندیدای ائتلاف اصلاح طلبان و حامیان دولت در پاسخ به این سوال که چرا برجام تا کنون بر معیشت مردم اثر نگذاشته است با بیان اینکه تاثیر برجام به زمان نیاز دارد تاکید کرد: نمودار شدن تاثیرات برجام مانند کاشت سیفی جات در گلخانه نیست که به سرعت به نتیجه برسد.
وی درباره ارزیابی عملکرد نمایندگان فعلی استان فارس نیز گفت: نماینده مجلس باید در مرجع قانون گذاری قرار داشته باشد که متاسفانه نمایندگان استان فارس خارج از چارچوب قانون قصد دخالت های مکرر در اختیارات قوه مجریه را داشته و حتی تهدید به استعفای دسته جمعی کردند.
پارسایی در پاسخ به این سوال که قوانین مجلس به چه تغییراتی نیاز دارد گفت: علاوه بر ضعف در اجرا و نظارت بر قوانین بعضی قوانین دست و پاگیر باید اصلاح شده و بعصی نیز متوقف شوند.
وی آزادی مطبوعات را بهترین راه نظارت بر اجرای قوانین دانست و خاطر نشان کرد: در صورتی که مطبوعات آزاد باشند هیچ مدیر و نسوولی به خود اجازه قانون گریزی نخواهد داد.
پارسایی  در باره توسعه اقتصادی در کشور نیز گفت: کشور ما کشوری امن و  مقتدر است و پس از به نتیجه رسیدن برجام مستعد جذب سرمایه گذار است
وی تاکید کرد: احساس امنیت از خود امنیت مهم تر است و اگر عده ایی با قانون شکنی و اعمالی همچون حمله به سفارت خانه ها این احساس امنیت  را از بین ببرند بزرگترین خطر را برای حضور سرمایه گذاران ایجاد می کنند.

شناسه خبر :731 
953 کلیک ها  پنج شنبه, 06 اسفند 1394 ساعت 03:27
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا