رییس ستادهای حامی دولت و رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در فارس:

افراد سود جو اقدام به استفاده غیر مجاز از نام لیست ائتلاف امید کرده اند

رییس ستادهای حامی دولت و رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در فارس

خورشید آنلاین

رییس ستادهای حامی دولت گفت:

معرفی هر کاندیدایی را در حوزه های لارستان، جهرم، فسا و کازرون تکذیب مینماییم.

جواد جمشیدی با اشاره به اعلام سکوت در حوزه ی انتخابیه کازرون گفت: در برخی شهرستانها علی رغم تصمیم شورای هماهنگی و حامیان دولت متاسفانه از لوگو و برند حامیان دولت و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات سو استفاده شده است.
وی اضافه کرد: بر اساس جلسات متعدد و اجماع فی ما بین شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و ستاد حامیان دولت  و حزب اعتدال وتوسعه  کاندیدایی  در حوزه های انتخابیه کازرون، فسا، جهرم و لارستان معرفی نشده است.

جواد جمشیدی
وی با بیان اینکه به لحاظ عدم وجود کاندیداهای مورد توافق ائتلاف در حوزه های انتخابیه نام برده، قادر به رقابت نبوده ایم گفت: در این حوزه ها سکوت اختیار کرده ایم و انتخاب کاندیدای مورد نظر را به عهده مردم فهیم و آگاه آن حوزره گذاشته ایم.
عضو ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان فارس با اشاره به چند روز اخیر و استقبال کم نظیر مردم از لیست کاندیداهای مورد اجماع این ائتلاف تصریح کرد:

بعضا توسط افراد سود جو اقدام به استفاده غیر مجاز از نام  لیست ائتلاف امید و یا از عنوان حامیان دولت و لیست اجماع اصلاح طلبان شده است.


وی با اشاره به سو استفاده حوزهایی از قبیل کازرون جهرم ولار از عناوین شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و حامیان دولت بیان کرد:با توجه به عدم ارائه کاندیدا توسط گروهای مذبور،

معرفی هر کاندیدایی را در حوزه های لارستان، جهرم، فسا و کازرون تکذیب مینماییم.


جمشیدی در بخش دیگری از سخنانش به سو استفاده برخی از کاندیدای دارب اشاره کرد و افزود:  طی روز جاری افرادی اقدام به استفاده ازعنوان جعلی رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی کرده اند که این کار به منظور حمایت از برخی کاندیداهایی بوده است که مورد اجماع این ائتلاف  نبوده اند.
وی اضافه کرد:این موضوع نیز به لحاظ مسئولیت این جانب به عنوان رییس ستاد انتخاباتی دکتر حسن دروحانی تکذیب میشود امید که مردم عزیز و آگاه نسبت به  این سو استفاده های احتمالی بصیر و هوشمند باشند.
وی ادامه داد: مقید به لیست امید هستیم و در حوزههای انتخابیه که سکوت اعلام کرده ایم کاندیدایی اعلام نشده است.
وی در خصوص حمایت از لیست مشترک افزود: فرج اله رجبی، علی اکبری، بهرام پارسایی و مسعود رضایی مورد حمایت ما هستند که دعوت میکنیم با حمایت این افراد بهترینها را برای فرای شهر رغم بزنند.
جمشیدی افزود: انتخابات امسال به هیچ بهانه ای نباید تضعیف شود و مورد غفلت قرار گیرد و ضرورت دارد تا در میان کاندیداهای حاضر بهترین هاو نزدیکترین کاندیدا به طیف فکری را انتخاب کنیم.
وی گفت: علاوه بر اینکه با دادن رای به وظیفه شرعی خود عمل میکنیم در خلق یک حماسه سیاسی و یک اصلاح واقعی در مجلس شریک میشویم .
جمشیدی ادامه داد: بایستی به نیت تغییر وارد عرصه انتخابات شویم و این انجام وظیفه امروز خودمان و فردای فرزندانمان را تضمین میکند.

 

شناسه خبر :730 
802 کلیک ها  چهارشنبه, 05 اسفند 1394 ساعت 19:02
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا