سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس:

لیست (امید) فارس قطعی وتثبیت شده است/درلارستان کاندیدانداریم

بهمن حاجات نیا

خورشید آنلاین

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس با بیان اینکه لیست (امید) فارس قطعی وتثبیت شده است گفت :درحوزه انتخابیه لارستان،خنج و گراش کاندیدانداریم.

بهمن حاجات نیا که بعداز ظهر امروز درجمع خبرنگاران سخن می گفت،با اشاره به اخبار ضد و نقیض منتشر شده در برخی سایت های محلی درخصوص معرفی کاندیدای شورای هماهنگی برای رقابت با دیگر کاندیداها در حوزه لارستان ،خنج و گراش گفت:درآخرین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات 16 نفر از مجموع 17 شخصیت حقوقی حاضردرجلسه رای به سکوت در این حوزه انتخابیه داده اند.

وی با بیان اینکه به دلیل نبودن کاندیدای واجد شرایط اصلاحات در این حوزه امکان رقابت برای این جناح سیاسی در این حوزه انتخابیه وجودندارد،افزود:با عرض پوزش از مردم فهیم،آگاه و شهید پرور این قسمت از استان فارس،اصلاح طلبان در این حوزه انتخابیه کاندیدایی را معرفی نکرده و نخواهندکرد.

دبیرحزب اسلامی کار استان فارس محبوبیت و مقبولیت اصلاح طلبان و اقبال عمومی مردم به سمت لیست امید را دلیل علاقه و عطش کاندیداها برای حضوردراین لیست دانست و افزود:این لیست با درنظر گرفتن شرایط ،سوابق و عملکرد نامزدها و نظارت و تایید بزرگان اصلاحات در استان و کشور بسته شده و غیر قابل تغییر است.

حاجات نیا با اشاره به اینکه شرایط خاص کشور،سطح اعتماد مردم به گزینه های اصلاحات را افزایش داده است افزود:مردم با حضور گسترده پای صندوق های رای و با هدف حمایت از دولت زمینه تشکیل مجلسی برپایه عقلانیت و خرد ورزی را فراهم خواهندکرد.

شناسه خبر :727 
620 کلیک ها  چهارشنبه, 05 اسفند 1394 ساعت 12:39
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا