فاصله دور روزمانده تا انتخابات؛

تاکید اصلاح طلبان فارس بر لزوم تمکین از لیست امید

لیست امید فارس

خورشید آنلاین

اصلاح طلبان فارس بر لزوم تمکین از لیست ائتلاف سراسری اصلاح طلبان و حامیان دولت موسوم به لیست امیدتاکید کردند.

استاندار دوره اصلاحات در فارس ضمن دعوت پرشور و پرنشاط از مردم عزیز و شریف استان فارس در انتخابات،حوزه سیاست را حوزه شدن و تحول و حرکت می داند و می گوید: عدم شرکت در انتخابات دردی از دردهای ما را درمان نخواهد کرد.

لیست امید برای فردای بهتر

محمد ابراهیم انصاری لاری با بیان اینکه با رای به لیست امید که برآمده از ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت در کشور و فارس است فردای بهتر برای ایران اسلامی و استان فارس و شهر شیراز رقم بزنیم می افزاید:

لحظه های ناب و پرشکوه انتخابات فرا رسیده است و هفتم اسفند ماه فرصت مغتنمی است که بار دیگر درایت و عقلانیت خود را برای تقویت ثبات، آرامش، توسعه پایدار، تعامل جهانی، رونق اقتصادی و آزادیهای فردی و اجتماعی با شرکت پرشور و پرنشاط در انتخابات نشان دهیم.

وی می افزاید:آنچه امروز در کشور ما از آن به عنوان اصلاحات یاد می شود چیزی جز وفق دادن خود با روح زمانه و تسلیم شدن به نیازهای طبیعی انسان نیست و با روح زمانه نمی توان جنگید.

انصاری لاری با بیان اینکه حوزه سیاست ، حوزه مطلق ها نیست، می افزاید:سیاست حوزه یا هیچ یا همه چیز نیست، حوزه خیر مطلق و شر مطلق نیست و از همه مهمتر حوزه شدن و تحول و حرکت است و همه چیز در بطن حرکت است که ساخته می شود.

وی می افزاید:سیاست عرصه عقلانیت است و نباید گذاشت در این عرصه احساسات گذرا بر عقلانیت ماندگار چیره شود.

انصاری لاری افزود:نا امیدی و دلسردی و دامن برچیدن و عدم شرکت در انتخابات دردی از دردهای ما را درمان نخواهد کرد.

استاندار دولت اصلاحات در فارس با دعوت مردم به حضور در انتخابات گفت: باید به میدان آمد و هر آنچه در فکر و باورمان می گذرد و در توانمان است به میدان بیاوریم.

انصاری لاری تحول اجتماعی را  نیازمند فرصت دانست و افزود: تاریخ در گذرگاه های خود فرصت های کوتاهی به همه ما می دهد، باید با حضور در انتخابات مجلسین خبرگان رهبری و شورای اسلامی این فرصت را دریابیم و با رای به لیست امید که برآمده از ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت در کشور و فارس است فردای بهتر برای ایران اسلامی و استان فارس و شهر شیراز رقم بزنیم.

گفتمان اصلاحات حمایت منطقی مجلس از دولت است

عضوشورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس نیز با بیان اینکه گفتمان اصلاحات حمایت منتطقی مجلس از دولت است می افزاید:اصلاح طلبان به فارس به لیست واحد امید رای می دهند.

عبدالرزاق موسوی با طرح این سئوال که چرا اصلاحات؟چرا لیست واحد؟ می گوید:دربحث اینکه چرا جامعه و افکار عمومی به اندازه کافی به یک ارزیابی منطقی رسیده باشدکه گفتمانی که می تواندشرایط آینده را به نفع ما به سرعت بیشتری تغییر دهدگفتمان اصلاحات است.

وی با بیان اینکه فساد،تبعیض،فقرو بداخلاقی امروز واژه هایی است که به شدت مردم نسبت به آثارآن حساس هستندمی افزاید:در مقابل این وازه های صفا،صمیمیت،و صداقتمحصول گفتمان اصلاحات است که مردم تشنه و شیفته آن هستند.

مسئول انجمن اسلامی معلمان فارس با بیان اینکه  اتفاقات دولت نهم و دهم باعث گردیده تا جامعه نیازمندگفتمان اصلاحات و اعتدال باشد می افزاید:اصلاح طلبان با درک صحیح ازچنین شرایطی ، وضعیت حساس کشورومنطقه وبرای کمک به دولت و برداشتن گام دومی محکمتراقدام به انتشارلیست واحد امید کرده است.

موسوی با بیان اینکه مجلس آینده بایدمجلسی باهدف،برنامه ریزبا دیدگاه های مشترک باشد می افزاید:لازمه تحقق این مهم این است که تمامی دوستداران سربلندی کشور به لیست مشترک امید رای دهند.

در 5 حوزه کاندیدا نداریم

وی که حضورحداکثری مردم درانتخابات را زمینه سازایجاد حماسه ای بزرگ دانست و افزود:اصلاح طلبان با حضورگسترده پای صندوق های رای و تمکین ازلیست امید حمایت خود را از گفتمان اصلاحات و اعتدال اعلام خواهند کرد.

موسوی با تاکید بر این موضوع که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در حوزه های کازرون،فسا،لارستان و خنج و گراش،سروستان،خرامه و کوار و جهرم نامزد واجد شرایطی برای معرفی در لیست نداریم افزود:برای جلوگیری  از هرگونه سوء استفاده از برند اصلاحات با فرمانداری های این 5 حوزه مکاتبات لازم انجام شده است.

مسیر تعیین سرنوشت مردم ازصندوق آرا می گذرد

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس نیز با دعوت از عموم برای شرکت درانتخابات مجلس و خبرگان می گوید:مسیرتعیین سرنوشت مردم و اقتدارکشورازصندوق آرامی گذرد.

نوذرامامی بابیان اینکه قهرباصندوق آراسرنوشت نگران کننده ای رابرای کشور رقم خواهدزدمی افزاید:حضورپای صندوق های رای ازبروزخسارات مجالس هفتم،هشتم و نهم جلوگیری خواهدکرد.

دبیرحزب اعتمادملی در استان فارس با تاکید برلزوم رای دادن اصلاح طلبان به لیست امید می افزاید:شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس در لارستان ،کازرون،فسا،سروستان و جهرم نماینده ای برای معرفی در انتخابات  ندارد.

شناسه خبر :724 
897 کلیک ها  چهارشنبه, 05 اسفند 1394 ساعت 11:11
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا