توسط رییس ستاد های حامی دولت اعلام شد؛

اعلام لیست نهایی حامیان دولت برای انتخابات مجلس در فارس

جواد جمشیدی

خورشید آنلاین

رییس ستاد انتخاباتی حامیان دولت در استان فارس، با اعلام لیست نهایی مورد حمایت این ستاد در هشت حوزه انتخابیه استان، اتحاد و انسجام حامیان دولت و اصلاح‌طلبان در استان فارس را کم‌نظیر توصیف کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز ، جواد جمشیدی عصر امروز  با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی این ستاد برای نمایندگی از حقوق مردم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حامیان دولت، چند ماه پرکار و سخت را برای موفقیت خود و مردم در انتخابات به‌کار گرفته است و از اینکه این تلاش‌ها اکنون به اتحاد با جریان‌های نزدیک ختم شده است، بسیار خرسندیم.

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان فارس، اضافه کرد: تلاش‌های حامیان دولت در این استان با نگاه به پیروزی در انتخابات و حمایت از جریان اعتدال صورت گرفته و بر این اساس هماهنگی با گروه‌ها و احزاب فعال اصلاح‌طلب استان و نیز حزب اعتدال و توسعه، بهترین راه رسیدن به این نگاه و هدف بوده است.

جمشیدی با اشاره به نتیجه موفقیت‌آمیز فعالیت‌های ستاد حامیان دولت در استان فارس، تأکید کرد: اجماع و اتحاد با گروه‌های فکری نزدیک، بهترین نتیجه‌ی ممکن بود که خوشبختانه این دستاورد اکنون حاصل شد.

رئیس شورای مجمع مشورتی توسعه استان فارس، ارائه لیست مشترک با احزاب اصلاح‌طلب را در این استان در کل کشور کم‌نظیر توصیف کرد و اظهار داشت: این دستاورد که پس از مذاکرات زیاد ما با دوستان نزدیک خود صورت گرفته است، می‌تواند افتخاری برای حامیان دولت و اصلاح‌طلبان فارس محسوب شود.

وی فداکاری برخی از افراد فعال را در هر دو طرف گفتگوها، یکی از نشانه‌های بلوغ سیاسی در این استان خواند و تأکید کرد: یقیناً نتیجه این اتحاد و همبستگی، برای سال‌ها در استان بزرگ فارس بر جای خواهد ماند.

جمشیدی با تأکید بر عزم جدی حامیان دولت و اصلاح‌طلبان برای پیروزی در انتخابات اظهار امیدواری کرد که این اتحاد به جلب نظر و حمایت مردم استان ختم شود.

وی افزود: حامیان دولت و اصلاح‌طلبان می‌توانند در آینده سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور به هم کمک شایانی بکنند و بسیار امیدوار هستیم که همبستگی فعلی در استان فارس نیز موجبات پیروزی این جریان مردمی در مجلس آتی را فراهم کند.

رییس ستاد انتخاباتی حامیان دولت در فارس در ادامه به معرفی کاندیداهای مورد حمایت این ستاد برای 8 حوزه انتخابیه استان در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت و تشریح کرد: بر اساس آخرین مشورت‌ها و تصمیمات حامیان دولت در استان فارس، ما برای حوزه انتخابیه شیراز، آقایان فرج‌الله رجبی، بهرام پارسایی، علی اکبری و مسعود رضایی را در لیست نهایی خود قرار داده‌ایم.

جمشیدی اضافه کرد: همچنین آقایان مجید شجاع برای حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرم‌بید، حسین افضلی برای حوزه اقلید، کشفی‌نژاد برای حوزه نی‌ریز، محسن علوی برای حوزه لامرد، رضا انصاری برای حوزه داراب، مسعود گودرزی برای حوزه ممسنی و رستم و مهدی برومندی برای حوزه انتخابیه مرودشت، در لیست نهایی حامیان دولت در فارس، قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه نامزدهای این ستاد را در سایر حوزه‌ها طی 24 ساعت آینده اعلام خواهد کرد، اظهار امیداری کرد: گزینه‌های دلسوز و متخصصی را در معرض انتخاب مردم قرار داده‌ایم و بسیار امیدوار هستیم که مردم نیز با اعتماد به این لیست زمینه شکوفایی در سراسر استان را فراهم کنند.

شناسه خبر :717 
928 کلیک ها  شنبه, 01 اسفند 1394 ساعت 16:39
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا