سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس :

در برخی حوزه های انتخابی امکان رقابت نداریم/اصالت اصلاح طلبی و حامی دولت به حضور در احزاب و تشکل های سیاسی است/لوگو و برند گام دوم انحصارا مربوط به ائتلاف اصلاحات ،ستاد های حامی دولت و حزب اعتدال و توسعه است

بهمن حاجات نیا

خورشید آنلاین

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت :در برخی حوزه های انتخابی امکان رقابت نداریم .

بهمن حاجات نیا که بعد از ظهر امروز درجمع خبرنگاران سخن می گفت ضمن انتقاد از انتشار برخی لیست های جعلی با عنوان لیست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ،ستاد های حامیان دولت وحزب اعتدال وتوسعه افزود: متاسفانه بعضاًمشاهده  می شود برخی گروه ها با انتشار اسامی برخی نامزدها ، اقدام به سوءاستفاده از برند موسوم به گام دوم می نمایند .

وی با غیر قانونی خواندن این اقدام افزود :متاسفانه جبهه ها و تشکل های خلق الساعه در برخی موارد اخلاقی سیاسی را رعایت نمی کنند.

حاجات نیا اصالت لیست مشترک شورای هماهنگی جبهه اصلاحات،ستاد های حامیان دولت و حزب اعتدال توسعه را بیانیه های رسمی این سه تشکل سیاسی دانست  و افزود: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در حوزه های انتخابیه کازرون ،سپیدان ،لارستان و خنج، گراش، سروستان،خرامه و کوار و همچنین جهرم کاندیدا ندارند.

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس افزود:این شورا درحوزه انتخابیه مرودشت ، ارسنجان و پاسارگاداز محمد علی قوهستانی  ،داراب و زیرین دشت ازرضا انصاری ، آباده بوانات و خرم بید از عبدالرسول صادق پور،اقلید حسین افضلی،نی ریزو استهبان محمدصادق کشفی نژاد، مهرو لامردمحسن علوی وممسنی و رستم مسعودگودرزی حمایت خواهد کرد.

حاجات نیا با معرفی سید احمدموسوی به عنوان رییس ستاد انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات درحوزه انتخابیه شیرازگفت:اصالت اصلاح طلبی و حامیان دولت ،حضوروفعالیت دراحزاب وتشکل های سیاسی وحامی دولت است و از این رو تنها کاندیدای مورد حمایت تشکل های موصوف به گام دوم درائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت قرار گیرند.

وی با بیان اینکه تشکیل ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت حاصل تلاش های شبانه روزی احزاب و تشکل های مختلف اصلاح طلب و حامی دولت است افزود:استان فارس با پیشگامی درتشکیل این ائتلاف بزرگ و فراگیر باردیگرثابت کردکه گذشت ،ایثار و رعایت اخلاق سیاسی جزو جدانشدنی رفتارهای سیاسی نیروهای اصلاح طلب و حامی دولت در این استان است.

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با تاکید بر اینکه لوگو و برند گام دوم انحصارا مربوط به ائتلاف اصلاحات ،ستاد های حامی دولت و حزب اعتدال و توسعه و کاندیداهای این ائتلاف است افزود:هرگونه تبلیغات دیگر کاندیداها با استفاده از این لوگ و برند ممنوع و قابل پیگیری است.

شناسه خبر :716 
445 کلیک ها  شنبه, 01 اسفند 1394 ساعت 15:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا