باصدوربیانیه ای منتشرشد؛

لیست کاندیدای های مشترک حامیان دولت،شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و جبهه اعتدال و توسعه در7 حوزه انتخابیه فارس اعلام شد

انتخابات

خورشید آنلاین

در این بیانیه آمده است:

مردم عزیز، صبور و فهیم استان فارس؛

با تقدیم خالصانه‌ترین درودها به شما حافظان اصلی انقلاب و اسلام و با امید به اینکه همچون گذشته از امتحان بزرگی که در هفتم اسفند در پیش‌رو دارید سربلند و مفتخر عبور نمایید، نکاتی چند را در آستانه انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان به عرض می‌رسانیم؛

 1. همگان مستحضرید که در شرایطی اصلاح‌طلبان پای در میدان رقابت انتخاباتی نهاده‌اند که جریان‌هایی قصد حذف کامل آنها را از چرخه‌ی تأثیرگذاری در نهادها و امور اجرایی نظامِ برآمده از انقلاب داشته‌اند اما از آنجا که پیشینه‌ی جریان اصلاح‌طلبی حکایت از استمرار اتکاء به مردم و اعلام وفاداری به آنها به‌عنوان ولی‌نعمتان اصلی انقلاب دارد، به خود اجازه ندادند که بی‌مهری‌ها را به حساب انقلاب بگذارند و همچون همیشه خود را به عیار افکار عمومی سنجیدند و مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 1392 نشان دادند که همچنان جریان اصلاحات را جریانی مردمی، اصیل، انقلابی و اسلامی می‌دانند.
 2. به‌رغم حذف نیروهای شاخص و رأی‌آور اصلاح‌طلبان در کل کشور و از جمله در استان فارس، به حکم اقبالی که مردم به اندیشه اصلاح‌طلبی نشان داده‌اند، اصلاح‌طلبان میان دو گزینه، سخت متحیر بودند؛ یکی تن زدن از شرکت در انتخابات به‌واسطه حذف نیروهای عمده و شاخص خود و دیگری شرکت منفعلانه در شرایطی که دیگران برای آنها تدارک دیده‌اند.
  انتخاب گزینه اول، اتهام تحریم و بهانه دادن به دست رقیبان را در پی داشت و رویکرد دوم نیز با اقتضای اصلاح‌طلبی سازگاری نداشت. از آنجا که ما به مردم، به‌عنوان نقش‌آفرینان اصلی در صحنه حیات سیاسی و اجتماعی کشور باور داریم به راه سومی اندیشیده‌ایم و آن کنش فعالانه در شرایطی است که هم مضایق خود را بیان داریم و هم بر اساس باور یادشده گزینه‌هایی را در معرض انتخاب مردم قرار دهیم که همدلی بیشتری با مردم دارند.
 3. از کاندیداهای مورد حمایت اصلاح‌طلبان فارس که وارد صحنه رقابت انتخاباتی شده‌اند انتظار داریم که:
  الف. وعده‌هایی به مردم بدهند که امکان انجام آنها از نظر قانونی و اجرایی ممکن باشد.
  ب. وعده‌های یادشده در راستای حفظ منافع ملی و ارتقای سطح اقتصادی، معنوی و فرهنگی جامعه باشد.
  ج. رعایت اخلاق انتخاباتی، شفافیت در اعلام مواضع و سلامت در هزینه‌های تبلیغاتی از اهم اموری است که در حین انتخابات به آن توجه جدی لازم است.
  د. پس از برگزیده شدن کاندیداها به‌عنوان نماینده از آنجا که منتخبین نه فقط نماینده شهر محل برگزیده‌شده بلکه نماینده کل کشور می‌باشند از پیگیری مطالبات مردم شهر و استان خود و مطالبات مردم شهر و استان خود و مطالبات کشوری مضایقه نداشته و همچون روزهای تبلیغات خود را خادم و وامدار مردم بدانند و اگر امکان پیگیری برخی امور را ندارند از برخورد همدلانه و مشفقانه با مردم دریغ نکنند.
 4. از همه کسانی که با اعلام کاندیداتوری احساس مسئولیت نموده و اقدام به ثبت‌نام نمودند اما به هر علتی از روند فعالیت انتخاباتی برکنار مانده‌اند از جمله جمع اصلاح‌طلبان ثبت‌نام کرده، تشکر می‌نماییم و خواهان حضور فعالانه آنها در دعوت مردم به شرکت در انتخابات و رأی به فهرست اصلاح‌طلبان هستیم.
 5. ما ضمن تشکر صمیمانه از مردم و درک شرایط دشوار کنونی از همگان می‌خواهیم که در انتخابات شرکت نمایند و به فهرست زیر که از سوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس، حامیان دولت و حزب اعتدال و توسعه ارائه گردیده است رأی دهند و یادآور می‌شود که لیست مذکور بر اساس حروف الفبا و بدون هیچگونه تنظیم مرتبه‌ای فراهم آمده است؛

  الف. کاندیداهای شیراز:

  1. بهرام پارسایی
  2. فرج‌الله رجبی
  3. مسعود رضایی
  4. مهدی شیخ‌موحد


ب. شهرستان‌ها:


آباده: رحمت‌الله خسروی
استهبان و نیریز: سید محمدصادق کشفی‌نژاد
اقلید: علی عابدینی
داراب: رضا انصاری
فراشبند، فیروزآباد و قیروکارزین: ابوذر کرم‌پور
ممسنی و رستم: مسعود گودرزی

دیگر شهرستان‌ها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

شناسه خبر :707 
497 کلیک ها  جمعه, 30 بهمن 1394 ساعت 06:17
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

Hospital Information Systems

1 نظر

 • نام جمعه, 30 بهمن 1394 ساعت 08:26 ارسال شده توسط نام

  بی قشقایی این این لیست صفایی ندارد ما اصلاح طلبان قشقایی فارس در اعتراض به به این اقدام سلیقه ای تصمیم دیگری خواهیم گرفت

  گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا