رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس:

سبد رای دولت و اصلاح طلبان یکی است/پیروزی اصلاح طلبان و حامیان دولت نیازمند به یک بسیج عمومی است/مردم به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مراجعه کنند

نوذرامامی

خورشید آنلاین

رییس  شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس گفت:اصلاح طلبان با حضور در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در شهرستان ها و مرکز استان زمینه برگزاری یک انتخابات پر شور را فراهم کنند.

نوذر امامی که بعد از ظهر امروز در یک کنفرانس خبری سخن می‌گفت،با بیان اینکه سبد رای دولت و اصلاح طلبان یکی است از تکمیل لیست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات طی یکی دو روز آینده خبر داد و افزود:این لیست با لیست حامیان دولت یکی خواهد بود.

وی با بیان اینکه کاندیداهای باقی مانده دراردوگاه اصلاحات به این درجه ازخودگذشتگی سیاسی رسیده اند که در صورت قرارنگرفتن در لیست مشترک به نفع کاندیداهای مطرح شده کنار بروند افزود:پیش بینی ما بر این است که روندرخ داده در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 که منجر به رای مثبت مردم به عقلانیت و پرهیز از افراط بود در انتخابات هفتم اسفند تکمیل گردد.

دبیرحزب اعتماد ملی در استان فارس، فضای حاکم بر انتخابات پیش رو رو مثبت ارزیابی کرد و افزود:هرچه مردم برای شرکت در انتخابات بیشتر ترغیب شوند،ضمن برگزاری انتخاباتی پرشور و خروش ،زمینه تشکیل مجلسی نزدیک به خواست مردم بیش از پیش فراهم می گردد.

امامی ضمن تاکید بر لزوم حضور اصلاح طلبان در ستاد های تشکیل شده شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس در شهرستان ها و مرکز استان، از حامیان این تفکر سیاسی خواست به هر روشی که می توانند  به این ستاد ها کمک و یاری رسانند.

وی با اعتقاد بر این موضوع که  تقسیم امکانات سخت افزاری و نرم افزاری جامعه بین دو جناح سیاسی عادلانه نیست افزود:مردم می توانند با کمک های خود به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات این شکاف را پر کنند.

رییس  شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس  حضور گسترده مردم پای صندوق های رای را زمینه ساز تشکیل مجلسی دانست که عصاره فضایل ملت است و در ادامه افزود:اصلاح طلبان فارس برای تکمیل پیروزی خرداد 92 و کمک به دولت در تحقق برنامه های خود باید به لیست منتشر شده توسط شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس  رای دهند.

امامی پیروزی اصلاح طلبان و حامیان دولت را نیازمند به یک بسیج عمومی دانست و افزود:در شرایطی که اصلاح طلبان و حامیان دولت در استفاده از امکاناتی که جناح مقابل از آنها بهره مند است ،  مظلوم واقع شده اند مردم می توانند با حضورخوددر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و انتخابات  و ارائه کمک های خود زمینه پیروزی  کاندیداهایی که دل در گروه پیشبرد اهدف و آرمان های اصیل انقلاب و تحقق برنامه های دولت را دارند را فراهم کنند.

شناسه خبر :703 
512 کلیک ها  دوشنبه, 26 بهمن 1394 ساعت 12:46
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا