سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس:

اصلاح طلبان به لیست 18 نفره شورای هماهنگی رای دهند/اصلاح طلبان به شورای هماهنگی مراجعه کنند/اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات همه امکانات را بسیج کنند

بهمن حاجات نیا

خورشید آنلاین

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس با بیان اینکه تعجیلی در اعلام لیست این شورا نیست افزود: به لیست 18 نفره شورای هماهنگی رای دهند.

بهمن حاجات نیا که بعد از ظهر امروز در یک کنفرانس خبری سخن می گفت،افزود:تجارب قبلی و نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در سال92 نشان داده است که اکثریت مردم طرفداران اصلاحات،هستند،اما شرایط خاص انتخابات امسال می طلبد تا مردم در سراسر استان با اعتماد به لیست اصلاحات و با هدف رای دادن به عقلانیت ،تخصص، تعهد،پاکدستی و تجارب نیکو  درانتخابات امسال حضور حداکثری داشته باشند.

وی با بیان اینکه برای تشکیل مجلسی معقول که عصاره فضایل ملت است نیازمند به یک بسیج عمومی هستیم افزود:نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصت مشارکت در تعیین سرنوشت ملت رابه ملت داده است از همین رو می بایست مردم شریف استان با حضور پررنگ خود درانتخابات مجلس و خبرگان خود در تعیین آینده سیاسی شهر ،استان و کشورمشارکت داشته باشند.

حاجات نیا بابیان اینکه نوشتن یک لیست 4 نفره در زمان انتخابات کمتر از چند دقیقه زمان می بردافزود:این چند دقیقه می توانددرسرنوشت و آینده ملت و کشور ایران بسیار مهم و تاثیرگذار باشد.

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس با بیان اینکه همه ما باید به این حقیقت  فکر کنیم که این 4 دقیقه بیشتراست یا 4 سال حضور نمایندگانی از طیف تندرو افزود:هیچکدام از ما فراموش نکرده ایم که در طول 4 سال نمایندگی طیف تندروی جامعه 170 نماینده از معاون اول دولت دهم پول برای عملیاتی شدن برخی اهداف پول دریافت کردند،همان نمایندگانی که در طول 2 سال ونیم که از عمر دولت یازدهم می گذشت بیش از 10 هزار سئوال را از دولت مطرح کردند و با مانع تراشی بر سر راه انتصاب مدیران همسو با دولت و تلاش برای ماندن مدیران دولت قبل در راس سیستم های مدیریتی و اجرایی کشور،دولت تدبیر و امید را در تحقق اهداف و برنامه هایش با مشکل روبرو کردند.

حاجات نیا ادامه داد:مردم فراموش نکرده اند که تعدادی از نمایندگان مجلس با گذاشتن چوب لای چرخ دولت و مانع تراشی در مقابل نهایی شدن طرح برجام که با تایید و براساس منویات مقام معظم رهبری انجام گرفته بود،چه دردسرها برای دولتی که بر اساس خواست و ارده ی عموم مردم برسرکار آمده بود آفریدند.

وی ادامه داد:انتخابات 7 اسفند نه به تمام این کج خلقی ها و بد اخلاقی هایی است که با مقدم دانستن منافع شخصی و گروهی به مصلحت جامعه شکل گرفت.

این فعال سیاسی اصلاح طلب درپاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران در خصوص تبیلغات کم رنگ اصلاح طلبان درآستانمه انتخابات  با بیان اینکه دست اصلاح طلبان برای تبلیغات و ایجاد موج تبلیغاتی در آستانه انتخابات بسته است افزود:این در حالی است که رقبای سیاسی ما  بسیاری از تریبون های مختلف رسمی و عمومی را در اختیار دارند و به هر بهانه ای به تبلیغ برای کاندیداهای جریان خود می پردازند.

وی ادامه داد: این در حالی است که هرگاه اصلاح طلبان در مجامع عمومی مانند راهپیمایی ها حضور پیدا می کنند دچار سانسور می شوند.

حاجات نیادر پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران در خصوص زمان شکل گیری ستاد های انتخاباتی کاندیداهای اصلاحات ، با اشاره به عملیاتی شدن ستادهای انتخاباتی اصلاحات ظرف چند روز آینده با استقبال از حضور عموم مردم در ستاد های انتخاباتی اصلاحات در سراسر استان افزود:هرکدام از مردم با هر مقدار از ظرفیت و پتانسیلی که دارند در شرایط نابرابر کنونی می توانند همیارتفکر اصلاحات در عرصه انتخابات باشند.

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان با هدف رای آوردن لیست 18 نفره این شورا باید با استفاده از هر نوع ابزار تبلیغاتی ،حتی در محافل خانوادگی به معرفی کاندیداهای اصلاحات در استان بپردازند افزود:از تمامی حامیان تفکر اصلاح طلبی می خواهیم تا باهدف حضور در این بسیج عمومی و برای ارائه کمک مالی و معنوی ، در شهرستان ها و مرکز استان به دفاتر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مراجعه کنند.

شناسه خبر :700 
680 کلیک ها  یکشنبه, 25 بهمن 1394 ساعت 15:30
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا