سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس:

حضور پرشور در مراسم 22 بهمن، مقدمه مشارکت گسترده در انتخابات خواهد بود

بهمن حاجات نیا

خورشید آنلاین

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس، با دعوت از تمام اقشار مختلف به‌ویژه اصلاح‌طلبان این استان برای حضور در مراسم راهپیمایی بیست و دوم بهمن‌ماه، اظهار داشت: حضور گسترده مردم در این مراسم، می‌تواند مقدمه خوبی برای برگزاری با شکوه انتخابات در هفتم اسفندماه باشد.

بهمن حاجات‌نیا با یادآوری وحدت و تلاش یکپارچه مردم ایران برای شکست نظام استبدادی و خودکامه‌ی شاهنشاهی، گفت: اکنون نیز لازم است تمامی آحاد ملت با حضور در مراسمات مربوط به این حادثه‌ی بزرگ در جهان، همراهی خود را با انقلاب علیه ظلم و ستم، ابراز کنند.

وی با اشاره به نقش برجسته اصلاح‌طلبان در مبارزات پیش از انقلاب، تأکید کرد: تمامی اصلاح‌طلبان، انقلاب اسلامی را ثمره تلاش‌ها و هزینه‌های زیاد مردم و رهبری هوشمندانه حضرت امام خمینی (ره) می‌دانند و مراسماتی همچون سالگرد پیروزی این انقلاب را به‌منظور پاسداشت آن، بسیار مهم قلمداد کرده‌اند.

حاجات‌نیا همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات پیش‌رو در هفتم اسفندماه، تصریح کرد: اهمیت حضور در انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی بسیار بالاست و از این رو مراسم بیست و دوم بهمن‌ماه امسال نیز شرایط ویژه خود را خواهد داشت.

سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاح‌طلبان استان فارس در پایان حضور گسترده مردم را در مراسم 22 بهمن، پیشوازی برای حضور در انتخابات پیش‌رو قلمداد کرد و گفت: اصلاح‌طلبان استان فارس نیز با حضور پرشور در این مراسم، به استقبال مشارکت گسترده خود در انتخابات هفتم اسفند خواهند رفت.

شناسه خبر :693 
373 کلیک ها  چهارشنبه, 21 بهمن 1394 ساعت 12:34
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا