استاندار فارس:

جمهوري اسلامي يعني حاكميت اراده مردم بر اداره جامعه

سيدمحمدعلي افشاني

خورشید آنلاین

استاندار فارس گفت: مديران بايد براي برگزاري يك انتخابات با شكوه احساس مسئوليت كنند.

سيدمحمد علي افشاني در جلسه شوراي اداري استان فارس سخن مي گفت،افزود:نبايد شرايط به گونه اي باشد كه حق مردم در تعيين سرنوشتشان از آنها سلب شود.

وي دهه فجر را يادآور روزهاي تاريخي و به ياد ماندني در خاطرات مردم ايران دانست و با بيان اينكه جمهوري اسلامي يعني حاكميت اراده مردم بر اداره جامع افزود:شعار استقلال، آزادي جمهوري اسلامي يك شعار مانا و پرمعنا در بحبوحه پيروزي انقلاب اسلامي بود.

افشانی دراين جلسه كه  با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد، به برخورداری 920 روستا در استان فارس از اینترنت پر سرعت اشاره كرد و افزود:در قرن حاضر دستیابی به اطلاعات امری صروری است.

وي با بيان اينكه با تلاش خدمتگزاران مردم در نظام مقدس جمهوري اسلامي اينك هر یک از این روستاییان می توانند در حوزه های مختلف از جمله تجارت دانش اندوزی و... از اینترنت استفاده کنند،افزود:در شرايطي كه دوران پسا برجام موقعیت های مناسبی برای توسعه ایجاد خواهد کرد بسيار اميدواريم كه  استان فارس با داشتن ظرفیت های بسیار زیاد و متنوع بهتر از سایر استان ها میتواند از این موقعیت استفاده کند.

وی سرمایه گذاری و گردشگری را دو ظرفیت شاخص استان فارس دانست و تصریح کرد: فارس با 122 هزار کیلومتر مربع مساحت، 29 شهرستان،84 بخش105 شهر و 204 دهستان و بیش از 4000 روستا همچنین تولید 3 میلیون تن مرکبات1 میلیون تن تولیدات دامی و داشتن 40 نوع ماده معدنی و ظرفیت های بزرگ تاریخی و مذهبی یکی از غنی ترین استان های کشور محسوب می شود.

شناسه خبر :651 
426 کلیک ها  سه شنبه, 13 بهمن 1394 ساعت 13:21
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا