رییس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس:

جناح مقابل اختلاف افکنی را دردستورکارقرارداده است

نوذرامامی

خورشید آنلاین

رییس شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس  با بیان اینکه جناح مقابل برای پیروزی در انتخابات پیش رو از هر حربه ای استفاده می کند افزود:این گروه از سیاسیون پس ازآنکه مشاهده کردن اصلاح طلبان با حضور حداقلی کاندیداهایشان هم هنوز مصمم به حضور در انتخابات هستند اختلاف افکنی بین اصلاح طلبان را دردستور کار خود قرار داده اند.

امامی افزود:رقبای سیاسی ما با استفاده از حربه ایجاد بدبینی بین اصلاح طلبان،تکثیر شایعات،انتشار اخبار کذب و مصاحبه های ساختگی به دنبال آن هستند تا فاز دوم عملیات روانی خود را که با هدف از میدان به در بردن اصلاح طلبان است را عملیاتی کنند.

وی ادامه داد:متاسفانه برخی گروه های سیاسی رقیب با شیطنت های رسانه ای و انتشار اطلاعات غط ضمن زیر پا گذاشتن مبانی اخلاق سیاسی به دنبال آن هستند تا در یک شرایط غیر عادلانه پیروز رقابتی غیر منصفانه باشند.

دبیر حزب اعتماد ملی استان فارس با تاکید بر اینکه شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس بر تمامی این شیطنت ها اشراف کامل دارد و بزرگان این جریان فکری اجازه ایجاد انشقاق بین نیروهای اصلاح طلب را نخواهند داد افزود:اصلاح طلبان همواره حافظ انقلاب و دستاوردهای آن بوده ودر راستای آرمان های امام و رهبری گام بر می دارندفاز این رو علیرغم بوجودآمدن شرایط نا برابر به لحاظ فرصت و امکانات بازهم به صورت مصمم در انتخابات شرکت خواهند کرد.

امامی  با تاکید بر این موضوع که رقبای سیاسی جناح اصلاح طلب سواربر اسب زین کرده با خیال راحت در شرایط کورس انتخاباتی قرار گرفته اند افزود:ما می دانیم که شاید برخی کاندیداهای ما درآخرین لحاظات جواز حضور در انتخابات را به دست بیاورند،اما بازهم ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت گسترده در انتخابات هیچگاه به قهر کردن از صندوق ها فکر نمی کنیم.

شناسه خبر :643 
544 کلیک ها  یکشنبه, 11 بهمن 1394 ساعت 15:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا