نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی:

ما حق فارس را ادا نکرده ایم

خورشید آنلاین

نماینده مردم کازرون گفت: ما حق فارس و شیراز را ادا نکرده ایم و در این راستا برنامه های ویژه ای برای آینده دارم.

شاهین محمد صادقی صبح امروز در کنفرانس مطبوعاتی خود  با اشاره به سخنان رییس جمهور در خصوص حمله به سفارت خانه و سرپوشی که با این عمل ناصحیح بر شهادت شیخ نمر گذاشته شد گفت: شهادت شیخ نمر لکه ننگی است برای آل سعود و در تاریخ سیاه این کشور باقی خواهد ماند.

وی اشاره به عملکرد خود در طول دوران نمایندگی در مجلس افزود:  تلاش با تمام سرمایه فکری و جسمی تنها موضوعی بوده که همیشه بر آن تاکید دارم.

به گفته نماینده مردم کازرون هیچ روستای بالاتر از 20 خانوار در این شهرستان فاقد راه آسفالت نیست همچنین که 110 روستا در کازرون از نعمت گاز برخوردار هستند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بهره برداری بیمارستان خشت و کنارتخته کازرون اضافه کرد:  بیمارستان قائمیه و بیمارستان امام علی دو پروژه دیگری است که تاسیسات آن رو به اتمام و اقداماتی برای تجهیزات آن صورت گرفته است.

این نماینده مجلس به مشکلات خط انتقال آب کازرون اشاره کرد و گفت: با ساخت مخازن جدید و رینگ لوله دور شهر کازرون مشکل آب شرب این منطقه حل شد.

وی بیان کرد:  احیای دریاچه پریشان و انتقال آب از سد نرگسی به این دریاچه و همچنین آزاد راه شیراز بوشهر از جمله برنامه هایی است که پی گیر آن هستیم.

شناسه خبر :555 
645 کلیک ها  پنج شنبه, 17 دی 1394 ساعت 09:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا