تكذيب خبر تغيير فرمانده سپاه فجر فارس

سردار غلامحسین غیب پرور

خورشید آنلاین

در پي انتشار خبري مبني بر تغيير فرمانده سپاه فجر استان فارس، اين خبر از سوي معاون روابط عمومي و تبليغات آن يگان نظامي، تكذيب شد.

به گزارش خورشید آنلاین و به نقل از ایسنا ، سرهنگ پاسدار قادر شفيعي تاكيد كرد: سردار سرتيپ دكترغلامحسين غيب‌پرور، همچنان عنوان فرماندهي اين سپاه را عهده‌دار است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر گفت: طي روزهاي اخير اخباري مبني بر توديع فرمانده سپاه فجر استان فارس در برخي سايت‌ها و شبكه‌هاي اجتماعي منتشر شده بود كه صحت ندارد.

شفيعي با تصريح اينكه برخي رسانه‌هاي رسمي نيز اين خبر را منتشر كرده‌اند، از مديران و فعالان رسانه خواست تا قبل از نشر هرگونه خبري در خصوص سپاه و فعاليت‌هاي اين نهاد نظامي، نسبت به كسب اطلاع از صحت و دقت آن، از منابع رسمي و مطلع، اقدام كنند.

این در حالی است که صبح امروز یکشنبه یکی روزنامه های محلی استان خبر تودیع سردارغیب پرورازفرماندهی سپاه فجر استان فارس را منتشر کرده بود.

در روزهای گذشته نیز خبرگزاری مهر طی خبری اعلام کرده بود که :فرمانده کل سپاه، در حکمی جایگزین سردار شهید همدانی در قرارگاه امام حسین(ع) را منصوب کرد.

در ادامه این خبر آمده بود:«سرلشگر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی حکمی سردار غیب‌پرور را به فرماندهی قرارگاه امام حسین(ع) سپاه منصوب کرد.

قرارگاه امام حسین(ع) مسئولیت سازماندهی گردان‌های امام حسین(ع) سپاه را برعهده دارد. پیش از این سردار شهید حسین همدانی، فرماندهی این قرارگاه را برعهده داشت که در حین انجام مأموریت در ۱۶ مهرماه در حلب سوریه، به شهادت رسید.»

شناسه خبر :500 
910 کلیک ها  یکشنبه, 22 آذر 1394 ساعت 14:59
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا