نامه سرگشاده ستاد انتخاباتی روحانی در شهرستان مرودشت به استاندار فارس؛

آقای استاندار! لطفا به سرگردانی مردم مرودشت پایان دهید

خورشید آنلاین

استاندار محترم و فرهیخته فارس، جناب مهندس سید محمد علی افشانی سلام علیکم

مرودشت، گاهواره تاریخ و تمدن و مهد تلاش و کوشش است. مردان و زنان غیرتمند این دیار همواره ذخیره بی پایان نیروی انسانی کارآمد و ولایتمدار در دوران شکوهمند انقلاب اسلامی و پس از آن بوده اند. تاریخ جنگ و خیل شهدای سرفراز این خطه زرخیز، گواهی دهنده حضور آگاهانه و متعهدانه مردمان سختکوش این دیار در لحظات سخت انقلاب و پیروی از امام راحل(ره) بوده و هست.

آوردن نان بر سفره های مردم ایران زمین، رسالتی ارزشمند بوده که در سال های جنگ و دوران سخت تحریم های ناجوانمردانه غرب، بر دوش کشاورزان خوب و بی ادعای شهرستان مرودشت بوده است. مشارکت آگاهانه و چشمگیر این مردم در عرصه های بصیرت و بیداری، و حضور مسئولانه ایشان پای صندوق های رأی، شاهد دیگری بر این مدعاست. انتخابات ریاست جمهوری اخیر و کسب رتبه «حداکثر میزان رأی ریخته شده در فارس بنام ریاست جمهور محبوب، جناب دکتر حسن روحانی» نشان از بیداری و فهم بالای مردم مرودشت در شناخت ضرورت های ملی و منطقه ای داشته و دارد.

اکنون که به لطف رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و درایت دولت تدبیر و امید ، سایه سنگین تحریم در حال کنار رفتن از زندگی مردم ایران زمین است، شایسته نیست که روزنه امید به روی مردم امیدوار مرودشت بسته مانده و کار ایشان روی زمین بماند.

جناب افشانی، استاندار شریف فارس، ماه هاست که فرماندار مرودشت در ساختمان فرمانداری این شهرستان بزرگ و تأثیر گذار حضور نداشته و امور این فرمانداری بزرگ و پر رفت و آمد، بوسیله سرپرست محترم فرمانداری اداره می شود.

خود مستحضرید که اهمیت شهرستان مرودشت در حوزه های کشاورزی، توریسم و گردشگری، حمل و نقل، آب و منابع طبیعی و سایر حوزه های مهم و تأثیر گذار آنقدر هست که نگاه ویژه ای را طلب نماید و تاخیر در معرفی فرماندار این شهرستان در آستانه انتخابات سرنوشت ساز مجلس دهم، آن قدر عواقب نامطلوب دارد که نیازمند دقت و سرعت عمل در این زمینه باشد.

جناب استاندار، مردمان شریف این دیار در سال «دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی» با پای فشاری بر آرمان های مقدس این نظام، چشم انتظار تدبیر جنابعالی و مجموعه همراه در گزینش و انتصاب فرماندار شجاع، آگاه، توانمند و دردآشنا هستند تا در سایه وحدت و همدلی ایجاد شده، مشکلات عدیده این دیار تمدن ساز و زرخیز هر چه زودتر مرتفع گردد.

امیدواریم که با ممانعت هوشمندانه حضرتعالی از دخالت افراد غیر دلسوز در این فرآیند و جلوگیری خردمندانه تان از تأثیر سلیقه های جناحی و سیاسی کسانی که مخالف رشد و تعالی این ملت هستند، زمینه را برای حضور هر چه سریع تر فرماندار شهرستان بزرگ مرودشت و خاتمه سرگردانی مردم این شهرستان، مهیا سازید.

با سپاس و تقدیم احترام – ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان مرودشت – 15 آذر ماه 1394 خورشیدی

شناسه خبر :481 
750 کلیک ها  یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 09:52
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

1 نظر

  • معصوم زاده یکشنبه, 15 آذر 1394 ساعت 16:11 ارسال شده توسط معصوم زاده

    درود بر شما
    شوربختانه مرودشت مورد بی مهری زیادی قرار گرفته است.امیدوارم استاندار محترم به خواسته ی ما ترتیب اثر دهند

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا