مسئول بنیاد امید ایرانیان شاخه فارس:

جذب مشارکت عامه مردم وظیفه دولت است

خورشید آنلاین

مسئول بنیاد امید ایرانیان شاخه فارس گفت:متاسفانه کار به جایی رسیده است که باید پشت تریبون بیاییم و شهادتین بخوانیم تا عده ای باور کنند که ما نیز مسلمان هستیم.

سید عبدالرزاق موسوی  که در همایش بزرگ اصلاح‌طلبان استان‌فارس، تحت عنوان طنین اعتماد و هماهنگی سخن می گفت باطرح این سئوال که  آیا نیاز است برای عده ای بازگو کنیم که ما10سال برای انقلاب،نظام، اسلام و آرمانهای امام در اردوگاه های عراق اسیر بوده ایم ، افزود:بعد از آن اسارت اکنون هم  به15سال زندان پس   از اسارت محکوم شده ایم .

وی افزود: تلاش ما باید برای رسیدن به یک درک مشترک باشد وهمه ی مردم خودشان باید برای سرنوشتشان تصمیم بگیرند ولی جذب مشارکت عامه مردم وظیفه دولت است .

موسوی افزود:  احزاب به وجود آمده اند تا در انجام این وظیفه به دولت کمک کنند که کمک کردن در این راه از راه برگزاری همایش ها و سخنرانی ها به دست می اید اما اگر جلو این کار نیز گرفته شود چیزی از احزاب نمی ماند.

وی  ادامه داد: احزاب به تنهایی از عهده این مسئولیت مهم بر نمی آیند و باید از همه ظرفیت ها استفاده کنیم تا به این خواسته رهبری که تلاش جهت حضور حداکثری در انتخابات است برسیم.

موسوی  دربخش دیگرب از سخنانش ضمن تشریح وظیفه کمیته انتخابات اصلاح طلبان سه هدف اصلی  این شورا را، تلاش برای جذب مشارکت حداکثری مردم، اجماع و انسجام اصلاح طلبان و ارایه لیست واحد در انتخابات آینده برشمرد .

وی با انتقاد از برخی نهاد ها که از برگزاری برنامه ها و همایش ها جلوگیری می کنند گفت: رهبری در سال92خود برای حضور حداکثری مردم در انتخابات وارد عمل شد و حتی از منتقدین و مخالفین هم جهت حضور در انتخابات دعوت کرد اما عده ای امروز جلوی رسیدن به این هدف مهم و مد نظر رهبری را از راه های گوناگون می گیرند.

شناسه خبر :447 
404 کلیک ها  پنج شنبه, 28 آبان 1394 ساعت 08:08
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا