معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس:

تحزب یکی از زمینه‌های توسعه‌یافتگی‌ست

خورشید آنلاین

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس گفت: تحزب یکی از زمینه‌های توسعه‌یافتگی‌ست.

 هادی پژوهش در دیدار با اعضای شورای مرکزی حزب اسلامی کار استان فارس، با بیان اینکه اگر می‌خواهیم کشور را به سمت توفیق‌ بیشتری هدایت کنیم، چاره‌ای جز توجه به تحزب نداریم، گفت: تا تحزب در کشور نهادینه نشود، بسیاری از رفتار‌ها و حرکات سیاسی به مثابه دور خود چرخیدن است.

وی درجا زدن برخی فعالیت‌های سیاسی را معلول کارهای غیرحزبی دانست و افزود: فعالیت سیاسی ناشی از تفکر تشکیلاتی و حزبی است که عامل رفع دغدغه‌های سیاسی نیز محسوب می‌شود.

پژوهش در عین حال عملکرد احزاب را ملزم به داشتن تعمق و تفکر عمیق سیاسی دانست و با استقبال از عملکرد حزب اسلامی کار در فارس تصریح کرد: برخی از قوی‌ترین احزاب در کشور هنوز به توفیقات این حزب در استان دست نیافته‌اند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس، پیروز شدن روحانی در انتخابات خرداد ۹۲ را حاصل تحقق تفکر حزبی در کشور دانست و افزود: همسویی احزاب و تشکل‌های همفکر و همچنین درایت و ایثار بزرگان اصلاحات و حمایت آیت‌ا... هاشمی باعث شد تا قوه مجریه در اختیار فرهیخته‌ای قرار گیرد که از بدو فعالیت برای پیروزی انقلاب در جریان فعالیت‌های انقلابی بوده است.

پژوهش در بخش دیگری از صحبت‌هایش به شرایط ویژه کشور قبل و بعد از برجام اشاره کرد و افزود: دولت یازدهم به خاطر توفیقاتی که در جریان مذاکرات هسته‌ای کسب کرده، در کشور تحت فشار جریان‌های خاصی قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه هر چقدر صدای برخی از دلواپسی‌های بی‌مورد بلند‌تر باشد، نشان دهنده آن است که دولت وظایف خود را بهتر انجام داده، افزود: برجام کشور را از یک خطر جدی و حتمی نجات داد.

این مقام مسئول با تشریح وضعیت اقتصادی دولت قبل و دولت کنونی اظهار داشت: در دولت قبل روزانه ۲۵۰۰ بشکه نفت با قیمت نجومی از کشور صادر می‌شد ولی در شرایط پیش از برجام این رقم به تعداد ۷۰۰ هزار بشکه و آن هم با کمترین قیمت خود در چند سال اخیر تنزل پیدا کرده بود.

پژوهش انداختن نتایج گناه برخی عملکرد‌ها را بر گردن دولت کنونی ناجوانمردانه و خارج از چارچوب اخلاقی دانست و افزود: در شرایط پسا برجام همه باید تلاش کنند تا با حمایت از تولید داخلی و تامین نظرات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی عقب‌ماندگی و ضعف‌های چند سال اخیر برطرف شود.

شناسه خبر :441 
444 کلیک ها  سه شنبه, 26 آبان 1394 ساعت 09:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا