نماینده ولی فقیه در استان فارس:

آمریکا مظهر باطل و ایران مظهر حق، در عرصه های مختلف است

آیت الله ایمانی،امام جمعه شیراز

خورشید آنلاین

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت : آمریکا مظهر باطل و ایران  مظهر حق، در عرصه های مختلف است.

آیت الله اسدالله ایمانی که درخطبه های این هفته نمازجمعه این هفته شیراز سخن می گفت با بیان اینکه  بازگشت آمریکا به ایران روز بدبختی و بیچارگی به همراه خواهد داشت گفت: آمریکا از هر کشوری که خارج شد، آن مملکت آباد می شود.

وی با اشاره به دیدار وزیر امورخارجه ،  سفراواردان های جمهوری اسلامی با  مقام معظم رهبری افزود:رهبری در این دیدار تاکید کردند که  که سیاست های ایران و آمریکا در منطقه ۱۸۰ درجه با یکدیگر تفاوت دارد.

آیت الله ایمانی هدف آمریکا را نابود کردن اسلام عنوان کردو افزود: این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران به فکر نگهداری و توسعه اسلام است.

آیت الله ایمانی گفت: هر زمانی که آمریکا به هر کشوری وارد شد، آبادی و پیشرفت از آن مملکت خارج شد. همانگونه که سالیان گذشته به اشتباه یکی از مسئولان برای کم شدن شرّ انگلیس به آمریکا پناه بردند و از چاله به چاه افتادند.

خطیب این هفته نماز جمعه شیراز  دشمنی آمریکا با ایران و کینه ایران از آمریکا را دشمنی و کینه ای دیرینه دانست و افزود: از سال ۳۲ تا به امروز چیزی به جز دشمنی با اعتقادات، ملت و منافع ما از آمریکا ندیدیم؛ چراکه ۲۵ سال حکومت طاغوت را بر ما مسلط کرد و پس از گذشت ۶۲ سال همچنان دشمنی می کند.

وی اضافه کرد: متاسفانه عده ای سهل‌اندیش و کسانی که عمق را درک نمی کنند در مقابل یک لبخند و موضع نرم آمریکا خودشان را گم می کنند در حالی که آمریکا مشکل منطقه است، نه راه حل مشکل.

آیت الله ایمانی تاکید کرد: مشکلات منطقه از جانب آمریکا است، همانگونه که برای حفظ منافع اسرائیل جنایت ها می کند و امروز نیز شاهد وضعیت کشورهای عراق، افغانستان، سوریه، لبنان، یمن و... هستیم.

شناسه خبر :422 
747 کلیک ها  جمعه, 15 آبان 1394 ساعت 11:52
این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا