پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و اراشاد اسلامی فارس درپی درگذشت یک کارگران تئاتر

کامران حسینی کارگردان تئاتر براثرایست قلبی درگذشت

خورشید آنلاین

مدیر کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان فارس در پی در گذشت «کامران حسینی» از کارگردان های جوان تئاتر شیراز با ابراز تاسف، گفت: این مرحوم از کارگردانان و نمایشنامه نویسان خوش ذوق تئاتر شیراز به شمار رفته که افزون بر هنرهای نمایشی دستی در ادبیات و شعر داشت و اهل فلسفه و مطالعه نیز بود.

«کامران حسینی» دانش آموخته کارگردانی تئاتر دانشگاه آزاد شیراز و کارشناسی ارشد دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در اثر سکته قلبی در خواب در سن ۳۴سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

حسینی تئاتر را در شیراز طی سال های دهه ۷۰در حوزه هنری آغاز کرد که این چهره جوان هنرهای نمایشی در کارنامه هنری خود کارگردانی نمایش «پلیس» نوشته اسلامیر مژورک و «اتاق پرو» بر اساس متنی از سجاد افشاریان داشت.

حسینی از کارگردانان و نمایشنامه نویسان خوش ذوق تئاتر شیراز به شمار رفته که افزون بر هنرهای نمایشی دستی در ادبیات و شعر داشت و اهل فلسفه و مطالعه نیز بود.

این هنرمند فقید از کارگردانان خوشنام استان به شمار می رفت و سالها پیش نمایشنامه ای بر اساس قصه زندگی یک نویسنده نوشت که در آن جوهر قلم نویسنده پایان می یابد و او در پی طراحی نرم افزاری است که بتوان ایده به آن داد و نمایشنامه تحویل گرفت.

شناسه خبر :372 
540 کلیک ها  سه شنبه, 05 آبان 1394 ساعت 19:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

1 نظر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا