فرمانده سپاه لارستان:

لارستان مهیای میزبانی سیزدهمین اجلاسیه بین‌المللی پیرغلامان حسینی است

خورشید آنلاین
  • لید خبر:

    سیزدهمین دوره اجلاسیه بین‌المللی پیرغلامان حسینی طی روزهای 14 تا 16 مهرماه نیز در شیراز برگزار خواهد شد.

     

فرمانده سپاه لارستان با بیان اینکه این شهرستان میزبان قدوم خدام حسینی خواهد شد، گفت: مراسم آغازین این اجلاسیه روز دوشنبه، ۱۳مهرماه در حسینیه اعظم لارستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اجلاس پیر غلامان حسینی(ع)، امیر جاهدی با بیان اینکه سیزدهمین اجلاسیه بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان حسینی در استان فارس برگزار می‌شود، گفت: این اجلاسیه بناست در شهرهای لارستان و شیراز برگزار شود.

وی با بیان اینکه مراسم آغازین این اجلاسیه 13 مهرماه در لارستان برگزار خواهد شد، گفت: این روزها لارستان پر از عطر حسینی شده است و بناست تا به یاری خدا میزبان قدوم خدام حسینی و پیرغلامان عزیز حسینی شود.

جاهدی با بیان اینکه در این راستا طی دو شب ویژه برنامه‌هایی را در لارستان برگزار خواهیم کرد، گفت: شب قبل از برگزاری اجلاسیه برنامه تجلیل از شهدای محرم و همچنین گرامیداشت یاد آنان برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه لارستان عنوان کرد: همچنین ویژه‌ای برنامه‌ای که شاید بسیار مورد استقبال مردم لارستان واقع شده است طنین انداز شدن ندای «لبیک یا حسین(ع)» در مساجد سراسر شهرستان است که در شب اجلاسیه نیز اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: مراسم آغازین اجلاسیه بین‌المللی پیرغلامان روز دوشنبه، 13 مهرماه در حسینیه اعظم این شهرستان برگزار خواهد شد که در آن ما میزبان 150 خادم‌الحسین هستیم ضمن اینکه در این روز از 23 پیرغلام حسینی لارستان نیز تجلیل خواهد شد.

جاهدی تجلیل از مقام شامخ آیت‌الله آیت‌اللهی، امام جمعه مرحوم فقید لارستان و همچنین، مرحوم آیت‌الله سیدمجتبی موسوی لاری نماینده ولی فقیه در لارستان را از دیگر برنامه‌های این اجلاسیه برشمرد.

یادآور می‌شود، سیزدهمین دوره اجلاسیه بین‌المللی پیرغلامان حسینی طی روزهای 14 تا 16 مهرماه نیز در شیراز برگزار خواهد شد.

 

شناسه خبر :313 
506 کلیک ها  دوشنبه, 13 مهر 1394 ساعت 12:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا