از وقتی وارد مجلس شدیم با حجم فزاینده‌ای از انتظارات مواجه بوده‌ایم

خورشید آنلاین
  • لید خبر:

    نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت:  پس واگذاری انتخابات رئیس مجلس دهم، توانستیم موفقیت‌های خوبی را ازجمله در بحث نایب‌رییسی، کمیسیون‌ها و سایر مجامع درون مجلس به دست بیاوریم.

به گزارش خورشید آنلاین، فرج‌الله رجبی در مراسم تشکیل مجمع عمومی انجمن اسلامی معلمان استان فارس، در تشریح عملکرد اصلاح‌طلبان در مجلس دهم، گفت: واقعیت این است که از وقتی وارد مجلس شدیم با حجم فزاینده‌ای از انتظارات مواجه بودیم که در برخی موفق بودیم اما برخی از انتظارات هم اجرایی نشده‌اند.

وی با اشاره به روند تشکیل هیئت رئیسه، کمیسیون‌ها و سایر مجامع و شوراهای درون مجلس دهم، گفت: اگرچه کرسی ریاست مجلس دهم را واگذار کردیم اما در ادامه با انسجام بیشتر موفقیت‌های خوبی را در سایر رقابت‌ها ازجمله در بحث نایب‌رییسی به دست آورده‌ایم.

رجبی افزود: البته نباید از حق بگذریم که رییس فعلی مجلس دهم، در مواضع کلان با ما اصلاح‌طلبان زاویه نداشته و ندارند.

این نماینده مجلس تأکید کرد که نباید در امور سیاسی تعجیل کرد بلکه باید با حوصله و روحیه وارد مسائل شد تا بتوان به اهداف مدنظر خود برسیم.

رجبی اظهار امیدواری کرد که در آینده خبرهای بهتری برای جریان اصلاح‌طلبی به گوش مردم خواهد رسید.

نماینده مردم شیراز با اشاره به جنجال فیش‌های حقوقی، تصریح کرد: خوشبختانه تنها جریانی که از حقوق‌های گزاف، مبرا است اصلاح‌طلبان هستند چرا که در دهه‌ی اخیر عملاً کاره‌ای نبودیم که بخواهیم حقوق کلان دریافت کنیم.

رجبی با قابل تحسین خواندن مسئولیت‌پذیری دولت تدبیر و امید در این زمینه، اضافه کرد: البته دولت بیش از حد بار این موضوع را به دوش کشید و معتقدم که نباید اینقدر مسئولیت این ماجرا را بر عهده می‌گرفت.

شناسه خبر :1546 
494 کلیک ها  چهارشنبه, 30 تیر 1395 ساعت 21:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا