تنها 3 درصد از مدیران بررسی‌شده، حقوق‌های کلان می‌گرفتند

خورشید آنلاین

به گزارش خورشید آنلاین، بهرام پارسایی در مراسم تشکیل مجمع عمومی انجمن اسلامی معلمان استان فارس، با اشاره به پیام تغییر مردم در انتخابات مجلس دهم، اظهار داشت: هم ما و هم مسئولان کشور، پیام شما را مبنی تغییر شنیده‌اند اما متأسفانه برخی به آن توجهی ندارند.

وی با اشاره به عدم همراهی مجلس نهم با دولت در رأی اعتماد به وزرا، تصریح کرد: به‌عنوان مثال همه می‌دانند که گزینه اصلی دولت برای وزارت آموزش و پرورش نتوانست رأی اعتماد مجلس قبل را به دست بیاورد اما در دوره‌ی اخیر دست دولت برای این کار باز است.

پارسایی افزود: امیدوارم دولت پیام تغییر مردم را در این حوزه نیز اجرایی کند.

این نماینده مجلس در بخش دیگری از اظهارات خود، با اشاره به چالش فیش‌های حقوقی، گفت: بنده عضو کمیسیون اصل 90 هستم و این موضوع را در قالب جلسات متعدد با نهادها و دستگاه‌های مختلف بررسی کردیم و دریافتیم که موضوع به صورتی که در اذهان عمومی مطرح شده نیست.

پارسایی با تأکید بر اینکه عده‌ای مسئله را بسیار بزرگ‌تر جلوه داده‌اند، افزود: از تمام مدیرانی که بررسی کرده‌ایم، تنها 3 درصد حقوق‌های کلان می‌گرفتند.

این نماینده مجلس با تقدیر از رویه دولت تدبیر و امید در عذرخواهی از مردم و برخورد قاطع با این موضوع، گفت: شاید اگر دولت قبل، خط قرمز خود را مدیران دولتی ترسیم نمی‌کرد کار به اینجا نمی‌کشید.

وی اضافه کرد: ضمن اینکه نباید فراموش کنیم اگر تمام حقوق‌های کلان را ظرف 5 سال تجمیع کنیم به تنها یکی از اختلاس‌های دولت قبل نمی‌رسد.

پارسایی همچنین به موفقیت دولت در سیاست خارجی اشاره کرد و گفت: شکی نیست اگر برجام به نتیجه نمی‌رسید وضعیت ما اینطور نبود و حتی اکنون نیز به راحتی دور هم جمع نمی‌شدیم.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس دهم در پایان از معلمان خواست که برای تبدیل سمت و سوی تخریب‌ها علیه دولت تدبیر و امید به جهت اصلاح مشکلات و نقایص، تلاش کنند.

شناسه خبر :1545 
390 کلیک ها  چهارشنبه, 30 تیر 1395 ساعت 21:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا