معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس:

تخریب دولتی که در شکل‌گیری رویه حقوق‌های کلان دخیل نبوده، شایسته نیست

خورشید آنلاین
  • لید خبر:

    معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس با انتقاد از تریبون‌هایی که به بهانه حقوق‌های نامتعارف، به تخریب دولت می‌پردازند، گفت: بسیاری از این افراد متوجه عواقب رفتارهای خود مبنی بر زیر سؤال بردن شیرازه‌ی نظام، نیستند.

هادی پژوهش جهرمی در مراسم تشکیل مجمع عمومی انجمن اسلامی معلمان استان فارس، با اشاره به انتخابات مهم ریاست‌جمهوری و شورای شهر، اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای برگزاری مطلوب این انتخابات به‌کار خواهیم گرفت اما در این زمینه نیازمند اقشار مختلف از جمله گروه‌های سیاسی و معلمان خواهیم بود.

وی با اشاره به جنجال پرداخت‌های نامتعارف، تصریح کرد: بسیاری از این تخریب‌ها شایسته‌ی دولتی که در شکل‌گیری این رویه چندان دخیل نبوده، نیست.

پژوهش با بیان اینکه کوتاهی دولت فعلی، عدم بازبینی رویه‌ی نادرست گذشته بود، افزود: با این حال اینکه تمام لبه تیز ماجرا را متوجه دولت فعلی می‌کنند، منصفانه نیست.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس از تریبون‌هایی که غیرمنصفانه به تخریب دولت می‌پردازند گلایه کرد و خطاب به آنها گفت: آیا این دوستان متوجه عوارض رفتارهایی هستند که به جای نقد و اصلاح یک خلاف، شیرازه‌ی نظام را زیر سؤال می‌برند، هستند؟

وی با تأکید بر اینکه نباید در جمهوری اسلامی هیچ خلافی صورت بگیرد، اضافه کرد: در عین حال اگر در جایی خلافی صورت بگیرد نباید به همه نظام و ارکان نظام تعمیم داده شود.

پژوهش ادامه داد: اعتماد مردم به عنوان یک سرمایه عظیم نباید خدشه‌دار شود زیرا جبران از دست رفتن این سرمایه کار ساده‌ای نخواهد بود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطرنشان کرد: اعتقاد من این است که باید به مردم گفته شود که این رفتارها از سر دلسوزی نیست و لازم است که با این فضا مقابله کرد.

پژوهش در پایان اظهار امیدواری کرد که انجمن اسلامی معلمان بتواند به‌عنوان یک تشکل فراگیر، در آگاه‌سازی قشر فرهنگی و عامه مردم مؤثر واقع شود.

شناسه خبر :1542 
315 کلیک ها  چهارشنبه, 30 تیر 1395 ساعت 20:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا