رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

افتتاح سه بخش جدید درمانی در بیمارستان نمازی شیراز

خورشید آنلاین


به گزارش خورشید آنلاین، محمدهادی ایمانیه در آیین افتتاح سه بخش جدید در بیمارستان نمازی بیان کرد: بخشهای جدید این بیمارستان شامل دیالیز با 25 تخت، آی سی یو داخلی با 11 تخت و آی سی یو جراحی نیز با 11 تخت است.

وی هزینه تحهیزات این سه بخش را 8 میلیارد تومان ذکر و افزود: روزانه یک بیمار به مجموع بیماران دیالیزی در فارس اضافه می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تصریح کرد: پزشکان خانواده با انجام رایگان تست فشارخون، قندخون و کنترل در مصرف دارو کمک زیادی در شناسایی بیماران مبتلا به نارسایی کلیوی می کنند.

ایمانیه خاطرنشان کرد: هر بیمار دیالیزی در ماه 12 بار دیالیز می شود که هزینه هر بار دیالیز معادل 300 هزار تومان است که توسط دولت بار مالی آنها تامین می شود.

وی با بیان اینکه هم اینک یکهزار و 700 بیمار دیالیزی در استان فارس شناسایی شده اند، گفت: بخشهای جدید بیمارستان نمازی شیراز به صورت سه شیفت فعالیت و در طول شبانه روز پذیرای 100 بیمار خواهند بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اضافه کرد: با توجه به راه اندازی بخش های جدید، به زودی تعدادی پرستار، پزشک و نیروهای مورد نیاز جذب خواهند شد.

 
شناسه خبر :960 
524 کلیک ها  شنبه, 01 خرداد 1395 ساعت 11:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

1 نظر

  • ارباب رجوع شنبه, 01 خرداد 1395 ساعت 19:04 ارسال شده توسط ارباب رجوع

    بیمارستان نمازی دارای شرایط واقعا اسف باری میباشد و از پایین ترین استاندارد نگهداری بیمار در سطح کشور برخوردار میباشد و هیچ اهمیتی به وضع بیماران نمیدهند

    گزارش

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا