تقدیر سخنگوی شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس از حضور حماسی در دور دوم انتخابات مجلس؛

استان فارس به لیست امید همانند تهران لبخند زد

خورشید آنلاین

سخنگوی شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم استان فارس در دومین دور انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: با مشخص شدن انتخاب مردم، مسلم شد که اهالی استان فارس بار دیگر مسیر امید را همراه با تدبیر تایید کردند.

بهمن حاجات نیا انتخاب مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را معنا دار عنوان کرد و اظهار داشت: با واکاوی نوع انتخاب نمایندگان مشخص می شود که در  فارس همانند تهران مردم به لیست امید لبخند زدند.

وی ادامه داد: در طول چند ماه اخیر تلاش تمامی احزاب، گروه ها، رسانه ها، دست اندرکاران و مجریان و ناظران انتخابات قابل تقدیر بود و نشاط در فضای سیاسی استان باعث شد تا به معنای واقعی کلمه حماسه انتخاب رقم بخورد.

سخنگوی شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس تصریح کرد: در فضای رقابتی ایجاد شده مردم توانستند با شناخت کافی نسبت به نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی به انتخابی از سر آگاهی دست بزنند و مسیر خود را که از انتخابات 92 آغاز شده است در 7 اسفند ماه  سال گذشته و 10 اردیبهشت امسال ادامه دهند و امیدواریم این مسیر پر امید و توام با تدبیر ادامه پیدا کند که به یقین هم ادامه خواهد یافت.

دبیر حزب اسلامی کار استان فارس ضمن تقدیر از عوامل اجرایی و نظارتی انتخابات اخیر بیان داشت: با تمام فراز و نشیب های صورت گرفته خوشبختانه تلاش حامیان دولت، احزاب اصلاح طلب و فعالان سیاسی به بار نشست و در دور دوم انتخابات، استان فارس با انتخاب تمامی نامزدهای لیست امید پیام خود را رساتر از همیشه به کشور منتقل کرد.

حاجات نیا همچنین تلاش مسئولان اجرایی انتخابات را قابل تقدیر توصیف کرد و گفت: باید از تمامی برگزارکنندگان این انتخابات باشکوه و سالم از جمله استاندار فارس، دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و سایر مسئولان دلسوز به‌طور ویژه تقدیر کنیم.

این فعال سیاسی با تقدیر از نقش اساسی مردم در نتیجه انتخابات، افزود: این انتخابات نشان داد مردم به معنای واقعی پشتیبان دولت هستند و امیدواریم تلاش نمایندگان منتخب در مجلس دهم باعث تداوم شیرینی و حلاوت انتخابات اخیر شود.

حاجات‌نیا تأکید کرد: اکنون وظیفه منتخبان و نمایندگان مردم است تا با عمل به وعده‌های خود در چارچوب ساختارهای هوشمندانه جبهه اصلاحات، پاسخ شایسته‌ای به اعتماد تاریخی مردم فارس و شهر شیراز به جریان اصلاحات، بدهند.

شناسه خبر :841 
309 کلیک ها  شنبه, 11 ارديبهشت 1395 ساعت 10:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا