پس از پیروزی مقتدرانه لیست امید در فارس؛

تقدیر رییس شورای هماهنگی چبهه اصلاحات استان فارس از مردم، مسئولان و اصحاب رسانه

خورشید آنلاین

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس از همه‌ی کسانی که زمینه پیروزی اصلاح‌طلبان را در این استان فراهم کرده‌اند، تقدیر کرد.

به گزارش خورشید آنلاین، نوذر امامی در جمع خبرنگاران با اشاره به پیروزی لیست امید و اصلاح‌طلبان در سراسر کشور، گفت: این پیروزی، در برخی استان‌ها ازجمله تهران و فارس نسبت به سایر حوزه‌ها محسوس‌تر بود و اثر این نتیجه‌ی شیرین یقیناً در عمل نیز توسط مردم هوشیار استان لمس خواهد شد.

وی نتیجه انتخابات در استان فارس و به‌ویژه کلان‌شهر شیراز را یک نقطه عطف در وضعیت جایگاه این استان در سطح کشور توصیف کرد و اظهار داشت: پیروزی قاطعانه لیست امید در هر ۴ کرسی شیراز و اغلب کرسی‌های دیگر استان فارس، این استان را در کنار تهران به یکی از پایتخت‌های قدرتمند اصلاح‌طلبان بدل کرده است.

امامی افزود: حال با توجه به درایت‌های دولت فعلی و شایستگی نمایندگان جدید، این امید می‌رود که ترکیب جدید مجمع نمایندگان فارس بتواند در راه رفع مشکلات این استان، گام‌های محکم و مؤثری بردارند.

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس، با اشاره به برخی زمینه‌های پیروزی قاطعانه لیست امید در ۴ حوزه انتخابیه استان فارس در مرحله دوم انتخابات، تصریح کرد: اگرچه بررسی عوامل این پیروزی قاطع، نیازمند مجالی مفصل دارد اما بی‌تردید آگاهی مردم و جوانان، احساس مسئولیت مسئولان و تلاش صادقانه اصحاب رسانه، از جمله عوامل مشترک پیروزی اصلاح‌طلبان در هر چهار میدان رقابت بوده است.

امامی همچنین تلاش شبانه‌روزی فعالان برجسته اصلاح‌طلب استان فارس را بسیار مؤثر دانست و گفت: با وجود مشکلات فراوانی که در مسیر رقابت‌ها ایجاد شده بود، حفظ همبستگی از سوی اصلاح‌طلبان استان فارس دشوار بود اما خوشبختانه با تلاش خالصانه آنها و شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب، حاصل شد و به نتیجه مطلوب نیز ختم شده است.

این فعال سیاسی با تقدیر از تمامی عوامل مؤثر در پیروزی قاطعانه اصلاح‌طلبان، گفت: همچنین لازم است از همه مقام‌های امنیتی و انتظامی، مسئولان ارشد استان و در رأس آنها استاندار فارس و زیرمجموعه‌های ایشان از جمله مسئولان فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها که با درایت و اقتدار توانستند انتخاباتی سالم و امن را برگزار کنند تقدیر کنیم.

امامی در پایان اظهار امیدواری کرد که با تشکیل مجلسی پیش‌رو، بسیاری از مشکلات و معضلات فعلی در کشور مرتفع شود.

شناسه خبر :839 
326 کلیک ها  شنبه, 11 ارديبهشت 1395 ساعت 08:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا